Sıralama seçin
Sırala :
Toplam 247 ürün görüntüleniyor.

Yüz Bakımı

Yüz bakımı, her mevsim her cinsiyet için ve her cilt sorunu adına özel olarak sürdürülmesi gereken bir bakımdır. Kadınların ve erkeklerin cilt özelliklerinin farklı olmasının yanı sıra her cilt kendine has detaylar barındırır. Cilt tipinizi doğru tanımlamak ve cilt sorunlarınıza özel ürünler kullanmak bakım deneyiminizi özelleştirir.
Erkekler için yüz bakımı son dönemlerde giderek önem kazanan başlıklardan bir tanesidir. Neticede kadın erkek fark etmeksizin her cilt bakıma ihtiyaç duyar. Nemlendirme ve besleyici cilt ürünleri kullanma her vücut için gerekli ve önemlidir.
Cilt tipinizi ve sorunlarınızı belirledikten sonra ihtiyaçlarınızı özel ürünler tercih etmek daha sağlıklı olacaktır. Yağlı ciltler, kuru cilt, akneli, sivilceli ya da lekeli ciltler gibi birçok sorunu ele alan kaliteli ve doğal içerikli ürünlerimizle kendinizi şımartabilirsiniz.

Günlük Yüz Bakımı Nasıl Yapılır?

Düzenli cilt bakımı yapmak uzun vadede daha sağlıklı, genç ve dinamik görünmenizi sağlar. Mineral, kolajen, peptit, hyaluronik asit, e vitamini ve retinol gibi cildinizin doğal yapısında bulunan destekleyici maddelerle yüz bakımı yapabilirsiniz. Bunlar çok yönlü ve doğal içerikli kozmetik ürünleri olmakla beraber yüksek etki gücüne sahiptir.
Alfa Lipoik Asit ve C Ester içeren cilt serumlarıyla renk eşitsizlikleri ve solgun bir görünümün önüne geçebilirsiniz. Yoğun bir çalışma temposu ve soluk bir yüze sahip olanlar için etkili bir seçimdir. Bunun yanı sıra zamanla beraber oluşan kırışıklık, sarkma ve ince çizgiler önlenebilirdir. A vitaminli anti aging krem ve serumlarla nemlendirme, besleme ve kırışıklık önleme gibi birçok etkiyi tek seferde sağlayabilirsiniz. Antioksidan içerikli ürünler ve kolajenli cilt bakım ürünleri de benzer etki göstererek cildinizi içerden besler.

Doğal Yüz Bakımı

Doğal yüz bakımı yapmak kimyasallardan arındırılmış saf bir güzellik sunar. Hassas ve alerjenik ciltler için de ideal bir seçenek olan kozmetik ürünleridir. Akneli, yağlı ve sivilceli ciltlere yanlış uygulanmış ürünler de hassasiyet yaratabilir. Bu sebeple doğal ve faydalı cilt bakım ürünleri tercih etmek sağlığınız için de yaralıdır.

Beş farklı gül kök hücresi, dört gül ekstresi içeren Stem Cell Bio Repair jel maskesi doğa ve teknolojiyi bir araya getiren bir üründür. Yüksek etkili kök hücre uyarımı sayesinde tüm cilt sorunlarına etki gösterir.  Cilde ferahlık veren, besleyen ve sıkılaştıran yapısı üstün bir bakım sunar.
Cilt sebum dengesini sağlayan, temizleme ve arındırma sunan glikolik koton soyma çubuğu gibi pratik ürünlerle hızlı bir bakım yapabilirsiniz. Sivilce ve siyah noktaları temizlerken kırışıklık ve lekeleri de onaran Complexion Correction pedlerle hızlı ve etkili bir bakım yapabilirsiniz. Her cilt ihtiyacına özelleşmiş ürünler ve sağlıklı içerikli kremlerle kendinizi şımartın. Sağlıklı bir cilt mutlu bir gülüş ve özgüveni beraberinde getirir.

Devamını Göster
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.