Sıralama seçin
Sırala :
Toplam 48 ürün görüntüleniyor.

Göz Çevresi Bakımı

Bakışlar her daim etkileyici ve akılda kalıcıdır. Gençlik, güzellik ve sağlık da her dönem gözlerle ifade edilmiştir. Görüntünüzü tamamlayacak, sağlıklı ve güzel bir enerji verecek bir cilt bakımı bu sebeple göz bakımı da içermelidir. Göz çevresi, cildin kalan bölümünden farklı olarak daha hassastır. Damar geçirgenliğinin de fazla olduğu bu bölgeye uyguladığınız ürünleri doğru seçmek önemlidir.
Cildinizi tanımak ve ihtiyaçlarını belirlemek göz bakımı için de önemlidir. Kırışıklık, leke, yorgunluk çizgileri, morluklar, kararma ve kazayağı görüntüsü gibi bakışlarınızı gölgeleyen unsurları tespit etmelisiniz. Günlük hayatın koşturmacası ve bazı hastalıklar da gözlerden belirti verebilir. Sağlık problemi olma ihtimalinizi dışladıktan ve yeterli uyku alabildiğinizden eminseniz bakım için göz ürünlerine yönelebilirsiniz.

Göz Bakımı Nasıl Yapılır?

Göz kapakları, gözaltı, kirpik ve kaşlar göz bölgesinin bakımında es geçilmemelidir. Kirpik uzatıcı serum, kaş serumu, kapatıcı, anti aging göz kremi gibi çeşitli ürünlerle bu bölgeyi destekleyebilirsiniz. Burada önemli olan cildinizin ihtiyacı olan göz bakımı deneyimini ona sunmaktır.
Yıllarla beraber oluşan kırışıklıkları önlemek ve azaltmak için anti aging göz kremleri tercih edebilirsiniz. İncelmiş cilt görünümünü iyileştirip, kırışık görüntüsünü azaltan ultra güç anti aging sıkılaştırıcı göz kremi doğru bir tercih olacaktır. Peptit, kollajen, hyaluronik asit ve bitkisel yağlarla zenginleştirilmiş içerik cildinizin ihtiyaçlarını tek ürünle sağlar.
 Göz çevresindeki renk eşitsizlikleri ve yorgunluk çizgileri neredeyse herkesin sorunu. Retinol, NIA-114 kombinasyonlu Strivectin göz kremi bu anlamda yüksek etkili bir üründür. İçeriğindeki destekleyici moleküllerle hem kırışıklıkları hem de ince çizgileri hedef alır. Besleyici ve onarıcı yapısı sayesinde bakım yaparken aynı zamanda anti aging etkili göz kremi olarak da öne çıkar.

Göz Altı Bakımı

Göz çevresi vücudumuzun en hassas cilt bariyerlerinden birine sahiptir. Test edilmiş ve onaylanmış doğal içerikli ürünler kullanmanız cilt sağlığınız için de yararlıdır. Peter Thomas Roth, Strivectin, Juice Beauty, Epionce, Derma E, Youngblood, Cosmedix gibi yüksek performanslı ve kaliteli markaların ürünleriyle cildinize doğal bir bakım yapabilirsiniz.
Göz bakımı yaparken renk eşitsizlikleri ve koyu halkalar es geçilmemesi gereken noktalardandır. CoQ10 ve alfa lipoik asit içerikli Green Apple koyu halkalar için göz kremi gibi özelleşmiş ürünlerle bakım yaparken iyileşme sağlayabilirsiniz. Vücudunuzun yapısında bulunan ürünleri destekleyici olarak yeniden size sunan ürünlerle sağlıklı ve etkili bir cilt bakımı yapmak mümkün.
Cruelty free, hayvan deneyleri yapılmamış ürünlerimizle doğaya saygılı kozmetik ürünleri kullanabilirsiniz. Sizi ve çevreyi düşünen tasarımlarla öne çıkan markalar, doğal içerikleriyle sağlığınıza zarar vermez. Göz serumu, göz çevresi kremi, koyu halkalar, kırışıklık, yorgunluk çizgileri gibi çeşitli göz çevresi sorunlarınıza müdahalenin tam zamanı. Siz de cilt sorunlarınıza özelleşmiş profesyonel markalarla sağlıklı bir güzellik elde edebilirsiniz.

Devamını Göster
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.