Sıralama seçin
Sırala :
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Vücut Peelingi

İçerisinde bulunan küçük tanecikler yardımıyla cildin zararlı unsurlardan arındırılmasına yardımcı olan vücut peelingi seçenekleri, sizlere sunulmaktadır. Yüz ve vücutta uygulamaya uygun ürünlerin yanı sıra, sadece vücut için özel olarak hazırlanmış alternatifler de bulunur. Cilt yüzeyinde karşılaşılabilen farklı sorunlara bir çözüm niteliğinde olan peeling seçenekleri, Dermolisa olarak sizler için hazırladığımız kategoride yer almaktadır. Cilt tipinize veya ulaşmak istediğiniz görünüm hedeflerine uygun formüller içeren ürünleri bu sayfada bulabilirsiniz.

Vücut Peelingi Ürünleri

Canlandırıcı etkileri ile dikkatleri üzerine çeken vücut peelingi ürünlerinin uygulaması oldukça kolaydır. Duş öncesinde veya duş sırasında kullanılabilen ürünler mevcuttur. Doğal unsurlar, mineraller, vitaminler ve bitkisel yağlar ile çeşitlendirilmiş formülleri kapsamlı bir etki göstermelerini sağlamaktadır. Lavanta, ökaliptüs ve greyfurt yağları hem cilt üzerinde bıraktıkları etkileri hem de yarattıkları koku ile sevilerek tercih edilmektedir. Bunların yanı sıra, salisilik asit, laktik asit, gelincik, hurma çekirdekleri, ponza, jojoba tanecikleri ve diyatomlu toprak gibi çok çeşitli maddeler, ürün formüllerinde yer almaktadır. Ürün formüllerinin bu kadar doğal içeriklere sahip olması, neredeyse her cilt tipi tarafından güvenle kullanılmasını sağlamaktadır.

Popüler olarak tercih edilen ürün seçeneklerinden birisi, akne giderici özellikleri bulunan peelingtir. Vücut ve yüzde görülen akne lekelerinin temizlenmesine yardımcı olan etkileri bulunmaktadır. Özel formülü sayesinde aknelerin azaltılmasına da destek sağlamaktadır. Cilt yağ oranının dengelenmesini sağlayan arındırıcı içerikleri vardır. Hem yüz hem de vücutta kullanılabiliyor olması, popülerliğini arttıran detaylarından sadece birisidir.  

En İyi Vücut Peelingi

Sayfamızda yer alan vücut peelingi seçenekleri, çok istenilen bir dengeyi yansıtmaktadır. Formülleri, cilt üzerinde dikkat çekici sonuçlar yaratacak kadar güçlü ve cildi kurutmayacak kadar yumuşaktır. Bu iki uç arasındaki dengeyi yakalayan formüller, cildin temizlenmesi için ideal ürünü oluşturmaktadır. Kişisel bakım rutininizde vücudunuza uygulayabileceğiniz bu peelingler ile istediğiniz tüm sonuçları görmeye başlayabilirsiniz.

Cosmedix ve Peter Thomas Roth gibi markaların en iyi ürünleri, sayfamızdaki kategoride bulunmaktadır. Ürün yelpazemize göz atarak cilt tipinize uygun, kullanım ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve bütçeniz dahilinde olan ürünlere ulaşabilirsiniz.

Vücut Peelinginin Faydaları Nelerdir?

Vücut peelingi düzenli kullanımı, beraberinde çok çeşitli faydalar getirmektedir. Cilt yüzeyinde oluşan gözeneklerin açılması, bu faydalardan ilkidir. Gözle görülmeyen gözenekler içerisinde yağ ve kir birikimi, cildin yaşlanmasını hızlandırmakta, akne gibi sorunlara yol açmaktadır. Vücut peelingi bu gözenekleri arındırarak bahsedilen sorunların önüne geçmektedir. Bu etkisi sayesinde vücudunuzun her bir yanında daha pürüzsüz görünüm ve ferah his elde edilir. Cildinizin daha temiz görünmesini sağlar.

Bu bakım ürünleri yardımıyla temizlenmiş ciltler, daha yumuşak bir dokuya sahiptir. Ölü hücre tabakası temizlendiğinde geriye kalan canlı hücreler, bu yumuşaklığı sağlamaktadır. Cildin sıkılaştırılması konusunda da destek sağlamaktadır. Bu etkisi arttırılmak için oluşturulmuş formüller, yaşlanma karşıtı özelliklere sahip olarak sunulmaktadır. Pürüzsüzleşmiş ve sıkılaşmış bir cilt, daha genç bir görünüm edinir. Dekolte bölgesi, bacaklar ve kollar, ürünlerin en çok kullanıldığı alanlar olmakla birlikte, vücudun her noktasında tercih edilebilen alternatifler mevcuttur. Ürünlerle birlikte gelen paketlerde, hangi vücut bölümlerinde kullanım için hazırlandığı belirtilmektedir. Bu talimatlara uygun kullanım sayesinde, bakım ürünlerinden maksimum sonuçlar elde edebilirsiniz.

Devamını Göster
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.