Sıralama seçin
Sırala :
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Vücut Losyonu

Vücudun ihtiyacı olan vitamin ve minerali alması, nemlenmesi vücut losyonu ile desteklenebilir. Üstelik güzel kokusu da etkileyicidir.

Ürünleri kullanırken vücudunuz için sadece güzel koku vermesinin yanı sıra cildinizi beslenmesine özen gösterir. Sahip olduğu içerik ile losyon, cildinize bakım yapar, yeniler ve canlandırır. İhtiyacınız olan parlak ve sıkı görünüme kavuşturur. Cildin altında bulunan pigmentlerin yenilenmesini sağladığından büyük ölçüde ileride doğabilecek olan cilt sorunlarının da önüne geçmiş olur. Vücut losyonu düzenli olarak kullanıldığında hem hoş bir koku hem de cilt bakımı açısından ihtiyacınızı karşılar.

Vücut Bakım Kremleri

Vücudun sağlıklı olması için düzenli olan kullanması gereken kremler var. Vücudunuzun neme olan ihtiyacını karşılayacak, aynı zamanda içeriğinde yer alan vitamin ile cildi besleyecek olan kremler özenle kullanılmalıdır. Vücut losyonu dışında özel şekilde üretilen bu kremlerde, sağlıklı ve kokusuz olanlar da tercihiniz olabilir. Her anlamda kendi farkını ortaya koyan krem çeşitlerinin inceleyerek, sizin için en uygun olan türü belirleyip satın alabilirsiniz.

Bakım kremlerinin içeriği önemlidir. Cilt kuruluğu sorunu yaşayanlara özel nemlendirici özelliği yüksek olan, aynı zamanda vitamin içerikli olan krem ve losyonların tercih edilmesi önerilir. Vücut losyonu dışında öneriler kremlerde, aynı zamanda cilt türünüze uygun olmasına özen göstermeniz de önemlidir. Bunları göz önünde bulundurarak seçenekler arasında sunulan kremlerden birini alabilirsiniz.

Vücut Kremi Çeşitleri

Vücut için özel olarak üretilen, bacak ve kol gibi geniş yüzeylerde kullanılarak cildin beslenmesini sağlayan farklı kremler var. Vücut losyonu dışında, krem formunda üretilen bu kremlerde cildinizin türüne göre seçim yapma şansınız olacaktır. Bu durumda cildi kuru olanlar, cildinde döküntü olanlar ona göre seçim yapabilirsiniz.

Kuru ciltlere özel: Kuru ciltlere özel krem çeşitleri arasından seçim yaparak, vitamin içeriği sayesinde cildinizin parlak ve canlı gözükmesini sağlayabilirsiniz.

Karma ciltlere özel: Aynı zamanda karma cilt yapısına uygun olan türler ile de en iyi şeklide nemlendirme olacaktır.

Yağlı ciltlere özel: Vücut kremi, yağlı olan ciltlere de cildi beslemek ve sebum dengesini korumak züere tercih edilmektedir. Yağlı ciltlere özel olarak kremleri tercih ederek kullanım sağlayabilirsiniz.

Vücut Nemlendiricisi

Vücudunuzun nemlendirilmesi için tercih edebileceğiniz losyon ve kremlerde, vitamin içeriklerini göz önünde bulundurup vücudunuzun ihtiyacını karşılayın. E vitamin içerikli olan kremler ile vücut losyonu cildinizin dokusunu yeniler. Parlak ve canlı görünüm kazanmanızı, cildinizde varsa kızarma ya da pullanma sorununu ortadan kaldırmış olur.

Nemlendiricinin etkisini göstermesi için önemli olan düzenli şekilde nemlendirmek olacaktır. Bunun için mutlaka duş sonrasında, cildinizin kurumasına izin vermeden uygulayarak cildinizin yenilenmesini sağlayabilirsiniz. En iyi şekilde cildinizin korunması, yenilenmesi düzenli kullanım sonucunda olacaktır. Vücut losyonu ve diğer ürünleri en uygun fiyattan siteden temin edebilirsiniz. Avantajlı fiyatları kaçırmayın.

Devamını Göster
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.