Sıralama seçin
Sırala :
Toplam 49 ürün görüntüleniyor.

Şampuan

Saç tipinize ve o dönemde karşılaştığınız olası sorunlara göre kullanılması önerilen bakım ürünleri değişiklik göstermektedir. Bu bakım ürünlerinin başında saç temizliği için kullanılan ana madde olan şampuan bulunmaktadır. Dermolisa olarak sizlerle sayfamızda buluşturduğumuz kategoride, ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize bağlı olarak seçim yapabileceğiniz, geride harika kokular bırakan ürünler yer almaktadır.

 Ürünlerin formüllerinde kullanılan unsurlara bağlı olarak saç tellerinize işleyecek koku değişiklik göstermektedir. Bütün ürünlerin ortan noktası ise kalan kokunun taze, temiz ve ferah bir his yaratacağıdır. Uzun saatler boyunca saçınızda kalacak koku, ürünlerin kullanım deneyimini farklı bir seviyeye taşımaktadır.

Saç Şampuanı Fiyatları

Zengin içerikleri sayesinde saç diplerine ve tellerine etki eden ürünler, uygun fiyat aralıkları ile sayfamızda yer almaktadır. Fiyat aralıkları, markalara ve paketlerin hacimlerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Sayfamızda sevilerek tercih edilen markalar arasında, Peter Thomas Roth ve Derma E yer almaktadır.

Bu temizlik ürünlerinin kullanımı sonunda saç diplerindeki kirlerin arındırılması ve geride taze bir his bırakması oldukça önemlidir. Düzenli aralıklarla, etkili şekilde temizlenen saçlar, daha sağlıklı ve güçlü uzamaya başlar. Dermolisa olarak sizlere sunduğumuz şampuan seçenekleri sayesinde tüm bu sonuçlara sahip olabilirsiniz.

Saçları temizlemekle kalmayıp daha dikkat çekici bir görünüm kazanmasına yardımcı olan formüller bulunmaktadır. İçeriklerinde C ve E vitamini gibi saçların daha ipeksi bir form kazanmasına yardımcı olacak unsurlar içeren ürünler mevcuttur. Formülünde Pro Vitamin B5 bulunan ürünler, kullanım sonrasında daha parlak bir görünüm kazandırmaktadır. Biotin B- 7 kompleksi gibi içerikleri bulunanlar ise, saçlarında besleyici unsurlara ihtiyaç duyanlar için idealdir.

Şampuan Çeşitleri

Saç uçlarındaki kırılmalar, özellikle saçlarını uzatmak isteyenlerin, sıklıkla karşılaştığı bir durumdur. Saçın cansız bir görünüme bürünmesine, uzamasının yavaşlamasına ve şeklinin bozulmasına neden olmaktadır. Sayfamızdaki şampuan seçeneklerinin besleyici içerikleri, bu konuda da destek sağlamaktadır. Kırılmış uçların onarılması ve daha fazla kırılmanın engellemesini sağlamaktadır.

Yağlanmalar, saç kiri arttıkça karşılaşılan bir sorundur. Düzenli aralıklarla yapılan bir temizlik ile engellenebilir. Saçlarında ekstra bir yağlanmayla karşılaşanlar, daha ağır saçlar ve sönmüş dalgalar ile karşılaşabilir. Ürünlerin özel formülleri, kısa süreli bir kullanım sonunda ağırlıksız ve yağsız bir his yaratan sonuçlar elde etmenizi sağlar. 

En Uygun Şampuan Fiyatları

Boyalı veya işlem görmüş saçlar için şampuan seçimi, büyük bir önem arz etmektedir. Görülen işlemden dolayı yıpranmış saçı destekleyecek formüllerinin bulunması gerekir. Ayrıca boyanın akmasını engellemesi veya akma sürecini yavaşlatması beklenmektedir. Sayfamızdaki ürünler arasında, boyalı saçlar için ideal özellik gösteren ürün alternatifleri mevcuttur. Bu ürünlerin sülfatsız formülleri sayesinde yumuşacık ve ipeksi hissettiren saçlar elde edebilirsiniz.

Saç derisinde kaşıntı veya pullanma gibi sorunlar, dönemsel olarak karşılaşılan sorunlardan birisidir. Özellikle soğuk havalarda görülen bu sorun, temel olarak saç derisinin ihtiyaç duyduğu besleyici unsurlara ulaşamamasından kaynaklanmaktadır. Sayfamızda bu durum için özel olarak hazırlanmış şampuan seçenekleri mevcuttur. Saç derisini yatıştırarak besleyen formülleri bulunmaktadır. İçeriğinde bulunan bitkisel yağlar arasında, çay ağacı, aloe vera özü ve beyaz söğüt kabuğu ekstresi yer almaktadır. Sizlerle buluşturduğumuz saç bakım ürünleri ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinerek uygun alternatife ulaşabilirsiniz.

Devamını Göster
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.