Sıralama seçin
Sırala :
Toplam 58 ürün görüntüleniyor.

Gözenek Sıkılaştırma

Gözenek sıkılaştırma pek çok kadın için ciddi bir cilt sorunudur. Açık gözenekler her ne kadar cildin hava alması konusunda iyi gibi görünse de gerek cildin yağlanması ve kirlenmesi gerekse ciltte oluşan görünüm nedeni ile tercih edilmeyen bir durumdur.

Gözeneklerin açık olması, gün içerisinde, havada bulunan ya da girilen ortamlardaki her türlü kirin gözeneklere dolmasına ve akabinde gözeneklerin tıkanmasına neden olmaktadır.

Tıkanan gözenekler öncelikle ciltte yağlanmaya ardından ise sivilce ve akne oluşuma neden olmaktadır. Bu gibi durumlar ise kadınların karşılaşmaktan kaçındıkları durumlar arasında yer almaktadır.

Tamamen açık ve ne kadar temizlense de sıkılaşmayan gözenekler, zaman içerisinde kalıcı bir şekilde açık halde kalmaktadırlar. Bu nedenle pek çok kadın, gözeneklerinin sıkılaşmasına yardımcı olacak ürünler tercih etmektedir.

Dermolisa web sitesi içerisinde, gözenekleri doğal olarak sıkıştırmayı sağlayacak pek çok ürün bulunmaktadır.

Gözenek Temizleme ve Sıkılaştırma

Özellikle kendinden yağlı bir yapıya sahip olan ciltlerde gözenek temizleme ve sıkılaştırma işlemleri oldukça zor olmaktadır.

Gözeneklerin temizlenebilmesi için pek çok kişi öncelikle gözenekleri açma ardından ise temizleme yöntemine başvurmaktadır ancak bu yöntemler ilerleyen dönemlerde gözeneklerin daha zor sıkılaşmasına neden olmaktadır.

Derma E DMAE içeren sıkılaştırıcı serum, gözenek sıkıştırma ürünleri arasında en çok tercih edilenlerden bir tanesi olarak yer almaktadır. İçeriği sayesinde cildi beslerken gözeneklerin daha fazla açılmadan temizlenmesine yardımcı olmakta ve açılmış olan gözeneklerin ise sıkılaşmasına yardımcı olmaktadır.

Gözenek Sıkılaştırma Yöntemleri

Açık ve delikli bir görünüme neden olan gözeneklerinden şikayetçi pek çok kadın gözenek sıkılaştırma yöntemleri arasında bulunan ve sıklıkla tercih edilen tonik uygulamasına başvurmaktadır.

Bu noktada, Dermolisa web sitesi üzerinden satışa sunulan Derma E DMAE içeren sıkılaştırıcı tonik, sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Ürün genel olarak cilde ferahlama hissi verirken gözeneklerin açılmasını engeller ve derinlemesine temizlik sağlar. Cildi besler, nem dengesini korumaya yardımcı olur ve delikli görünümü en aza indirerek zaman içerisinde kaybolmasına yardımcı olur.

Yağlı Cilt Gözenek Sıkılaştırma

Karma ya da yağlı cilde sahip ve bu nedenle sürekli olarak açık gözenekler ile yaşayan kadınların en büyük sorunlarından biri, yağlı cilt gözenek sıkılaştırma işleminin oldukça zor olmasıdır.

Gözenekleri, kimyasal etki olmadan, doğal bir şekilde temizleyen ve ardından sıkılaştırarak eski formuna sokan ve bunu yaparken cildin nem dengesini de koruyan ürünlerden olan Derma E DMAE içeren sıkılaştırıcı nemlendirici, özellikle yağlı ciltlerde, cildi kurutmadan gözeneklerin sıkılaşmasına ve cildin daha mat bir görünüme kavuşmasına yardımcı olmaktadır.

Temiz cilde uygulandığı anda etkisini gösteren ürün, cildin temizlenmesine ve gözenek içlerinin rahatlıkla boşaltılmasına yardımcı olurken, cildin nem dengesini bozmadan gözeneklerin daralmasına ve delikli görünümün giderilmesine yardımcı olmaktadır.

Karma ciltlere de uygun olduğundan, en çok tercih edilen ürünlerden biri olarak bilinmektedir.

Devamını Göster
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.