Sıralama seçin
Sırala :
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Fondoten

Makyaj görünümünün istenilen noktaya ulaştırılması için malzeme seçimi en önemli adımdır. Dermolisa olarak sizlerle buluşturduğumuz fondöten seçenekleri, yüksek kalitesi ve uzmanlar tarafından hazırlanan formülleri ile nefes kesici sonuçlar yaratmaktadır. Sayfamızda yer alan ürün yelpazesinde çok farklı cilt tonlarıyla uyum gösteren seçenekler mevcuttur. Kendi cilt renginize uygun tonu bularak harika bir makyaj deneyimi elde edebilirsiniz.

Bu makyaj malzemeleri, toz ve sıvı gibi farklı formlarda sunulmaktadır. Hangi formda olduğuna bağlı olarak uygulama şekli, yarattığı etki ve oluşturduğu görünüm değişiklik gösterebilir. Kendi cildiniz için ideal ürün formuna sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Farklı ürünleri deneyebilir, online alışveriş sürecimizden faydalanabilirsiniz.

Fondöten Fiyatları

Sayfamızdaki tüm fondöten ürünleri, kampanyalar, indirimler ve çeşitli fırsatlar ile sizlere sunulmaktadır. Uygun fiyat aralıkları cilt makyajı için gerekli bu malzemelerin en kalitelisine ulaşmayı mümkün kılmaktadır. Ürünlerin fiyatları, likit veya pudra şeklinde olmalarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Sayfamızdaki tüm ürünleri sıralayarak farklı formlarına, renk seçeneklerine ve fiyat aralıklarına ulaşabilirsiniz.

Cildin sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olan formülleri ile sunulan ürünlere sahip olabilirsiniz. Işıltılı bir etki yaratması için eklenmiş pigmentler bulunmaktadır. Cilt üzerinde görülebilen bölgesel renk farklılıkları ve akne izleri gibi sorunların kapatılmasında tercih edilmektedir. İstenmeyen lekeleri gizleyen yapısı ve cilt ile gösterdiği uyum, sayfamızdaki ürünlerin sevilerek tercih edilmesini sağlamaktadır.

Yağlı Ciltler İçin Fondöten

Kapsamlı bir etkiye sahip fondöten ürünlerimiz, bu sonuçlarını cilt üzerindeki gözenekleri tıkamadan göstermektedir. Bu özellikleri, cilt makyajının uzun vadeli yıpratıcı etkiler oluşturmasını engellemektedir. Tahriş, gözenek tıkanıklığı veya cildin havasız kalması gibi sorunlar oluşturmadan yüze uygulandığı bölgelerde ince bir tabaka yaratmaktadır.

Hafif formüllere sahip fondöten ürünleri, cilt üzerinde herhangi bir ağırlık oluşturmamaktadır. Ürünlerin beraberinde gelen bu detayları, gündelik kullanım için ideal özellik göstermelerini sağlamaktadır.

Yağlanma, sıklıkla karşılaşılan cilt sorunlarından birisidir. Dermolisa olarak sizlerle buluşturduğumuz ürün kategorisi içerisinde bu sorunla karşılaşan bireylerin de tercih edebileceği makyaj malzemeleri yer almaktadır. Yağlı ciltler üzerinde dengeli şekilde uygulandığında pürüzsüz bir his ve mükemmel bir görünüm yaratan ürünlere, sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Fondöten Nedir

Cilt makyajının temelini oluşturan fondöten, ten rengindeki eşitsizlikleri gidermektedir. Kapatıcı olarak kullanılan bu makyaj malzemeleri, daha kapsamlı makyajlar için bir zemin oluşturmaktadır. Bölgesel kızarıklıklar ve ciltte görülebilen renk geçişleri, bu ürünler ile dengelenmektedir.

Sayfamızda yer alan fondöten ürünlerinin özel formülleri, cildi kurutmadan etki göstermelerini sağlamaktadır. İçeriklerinde bulunan salatalık ve kalendula çiçeği özleri, nemlendirici görevi üstlenmektedir. İçerisinde nemlendirici unsur bulunmayan cilt makyaj malzemeleri, geride katmanlı bir görünüm bırakmaktadır. Renk pigmentlerinin cilt üzerinde eşit şekilde dağılmasını engellemektedir. Dermolisa olarak sizler için hazırladığımız bu ürün yelpazesinden seçiminizi yaparak canlı bir renk dengesi elde edebilirsiniz. Nem dengesini koruyarak sağlıklı bir cilde sahip olabilirsiniz.

Juice Beauty, Perricone MD ve Youngblood, sayfamızdaki ürün kategorisinden ulaşabileceğiniz ünlü markalardan bazılarıdır. Tüm ürünleri sıralayarak marka alternatiflerini görebilir, aralarından denemek istediklerinizi seçebilirsiniz. İstediğiniz tüm cilt makyaj ürünlerine, internet üzerinden alışveriş adımlarımızı takip ederek sahip olabilirsiniz. Doğru cilt tonunu seçtikten sonra uygun fiyat aralıklarımızdan yararlanarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Devamını Göster
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.