Sıralama seçin
Sırala :
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Dudak Kalemi

Dudak kalemi özellikle ince bir dudak yapısına sahip kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen bir makyaj malzemesidir.

Kalemler, genellikle dudak çizgisini belirlemek amacı ile kullanılır ancak bunun yanı sıra, tek başına ruj olarak da kullanıldığı bilinmektedir. Özellikle koyu renkli ve yapısı buna uygun olan dudak kalemleri ruj olarak da kullanılabilmektedir.

Ayrıca dudak kalemleri doğru uygulandıkları durumlarda, dudak kenarında bir çerçeve oluşturmaktadırlar. Kullanıcıların uyguladıkları ruj, bu çerçeveden dışarı taşmamaktadır.

Bir dudak kaleminin gerçekten iyi olabilmesi ya da o sınıfta değerlendirilebilmesi için, çok yönlü kullanılabilir olabilmesi gerekmektedir. Dermolisa web sitesi içerisinde satışa sunulan dudak kalemi gerek şekli gerekse içeriği bakımından, iyi ürünler sınıfına dahil olarak değerlendirilmektedir.

Dudak Kalemi Renkleri

Dudak kalemleri pek çok şekil ve renkte üretilen makyaj malzemeleridir.

Genellikle, makyajları tamamlayıcı olarak dudak renginde ya da kullanılacak olan ana rujun renginde tercih edilmektedirler. Bunun yanı sıra, hafif bir çerçeve çizilmesine imkân veren dudak kalemlerinde renk çeşitleri daha cesur seçenekler arasından seçilebilmektedir.

Dermolisa web sitesi içerisinde kullanıcıların beğenisine sunulan birbirinden farklı renklerde pek çok dudak kalemi bulunmaktadır. PYTHO PİGMENTS Crayon Dudak kalemi ürünü, birbirinden farklı renk seçenekleri ile Dermolisa web adresi üzerinden kullanıcılarına sunulmuştur. 

Genellikle klasik renklere ağırlık verilen bir renk kartelasına hâkim olan dudak kalemleri arasında cesur renkleri olan dudak kalemi seçenekleri de bulmak mümkün.

Dudak Kalemi Fiyatları

Pek çok üründe olduğu gibi dudak kalemlerinde de şekil, içerik ve buna benzer pek çok durumdan dolayı fiyatlar farklılık olabilmektedir.

İçeriğin ne derece zengin olduğu, etki ve kalıcılık süresi hatta renk bile fiyatları etkileyebilmektedir. Bunun yanı sıra, dudak çevresine ya da içerisine sürüldüğü anda yapmaya başladığı bakım, silinme ve dudakların temizlenme aşamasında ne kadar zor çıktığı dahi fiyatların etkilenmesinde rol oynamaktadır.

Dudak kalemi fiyatları diğer pek çok üründe olduğu gibi, farklı kriterlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. En çok tercih edilen ve kullanıcıların en çok beğendikleri ürünün tüm renkleri, Dermolisa web sitesi üzerinden satışa sunulmuştur.

Dudak Kalemi Nasıl Sürülür?

Dudak kalemi nasıl sürülür konusu özellikle makyaja yeni başlamış ya da daha ancak başlayan bütün kadınların merak ettiği bir konudur.

Dudak kalemleri dudağın dış çerçeve çizgisine sürülmektedir. Dudakları büyük göstermek ya da rujun taşmasını önlemek gibi amaçlar için kullanılan bir üründür.

Dudağın, burnun altına gelen kısmından başlanır ve önce sağ sonra sol kısımdan, hemen dudağın üzerine çizgiler çekilir. Çizgiler çekildikten sonra, dudak etrafındaki çerçeve daha da belirgin bir hale gelmektedir.

Kalıcı dudak kalemi işlem uygulamasında da yine aynı şekilde dudak çerçevesine işlem uygulaması yapılmaktadır. Kalıcı dudak kalemi uygulaması tercih edilmiyorsa, Dermolisa sitesi içerisinde yer alan makyaj kategorisinden, dudak kalemi tercih edilebilir

Devamını Göster
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.