KAMPANYALARIMIZA GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN!
Peter Thomas Roth

Vital-E Microbiome Age Defense Cream - 50 ml

23-01-984
(0 Yorum)
2.250 TL

Çevresel faktörlerden dolayı yaşlanma etkilerinden korunmaya yardımcı olan görünmez bir koruyucu kalkan görevi gören, cildinizin doğal mikrobiyomunu desteklemek için cilt bariyerini görünür şekilde onarmaya ve güçlendirmeye yardımcı olur. Yenilikçi Gamma E Antioksidan Teknolojisi, prebiyotik ve probiyotik bileşenler ile güçlendirilmiştir.

Adet Seçiniz
Alışveriş Listeme Ekle
 • Ürün Özellikleri
 • Ürün İçeriği
 • Kullanım Detayları
 • 0 Yorum
 • ÇIĞIR AÇAN FORMÜL

  Çevresel faktörlerden dolayı yaşlanma etkilerinden korunmaya yardımcı olan görünmez bir koruyucu kalkan olan cildinizin doğal mikrobiyomunu desteklemek için cilt bariyerini görünür şekilde onarmaya ve güçlendirmeye yardımcı olur. Yenilikçi Gamma E Antioksidan Teknolojisi, prebiyotik ve probiyotik bileşenler ile güçlendirilmiştir.

  ŞAŞIRTICI SONUÇLAR

  Mikrobiyomu zayıflatabilecek çevresel stres faktörleri olan kirlilik, iç / dış ortam iklim değişiklikleri ve teknoloji cihazlarından gelen mavi ışıktan kaynaklanan yaşlanma belirtilerine karşı savaşın. Gamma E Antioksidan Teknolojisi, donukluk, elastikiyet, ince çizgiler ve kırışıklıkların kirlilik ve hava koşullarından kaynaklanan görünümünü iyileştirmeye ve önlemeye yardımcı olmak için benzersiz antioksidan güç kullanır. %3 Kelebek Zencefil Kökü Özü, mavi ışığa maruz kalan cildin görünümünü detoksifiye etmeye yardımcı olur. Pre / Pro-Biodefense Kompleksi ve Fensebiome ™ Peptide, mikrobiyom sağlığının görünümünü iyileştirmeye yardımcı olurken, Tucuma Yağı nemlendirir ve hidrasyon sağlar.

 • Tüm İçerikler:

  Su / Su / Eau Gliserin Dimetikon Metil Trimethicone Caprylyl Methicone Butilen Glikol Ceresin Dimetikon / PEG-10/15 Çapraz polimer Lauryl PEG-9 Polidimetilsiloksietil Dimetikon Astrocaryum Tucuma Tohum Yağı Mikrokristalin Balmumu Dimetilmetoksi Kromanol Tokoferol Bacillus Maya Beta-Glukan Asetil Heptapeptid-4 Silybum Marianum Çekirdeği Ekstresi Hedychium Coronarium Kök Ekstresi Seramid NP Undaria Pinnatifida Ekstresi Eclipta Prostrata Ekstresi Melia Azadirachta Yaprak Ekstresi Moringa Oleifera Tohum Yağı İnülin Sodyum PCA Fenoksietanol Potasyum sorbat Mannitol Selüloz Dipropilen Glikol Sodyum Benzoat Sodyum sitrat Hidroksipropil metilselüloz Kaprilil Glikol Parafin Mika

 • Parmak uçları arasında katıdan krem formuna dönüşen nemlendiriciyi eritin. Sürekli kullanımla temizlenmiş yüze ve boyna günde iki kez uygulayın. Yalnızca harici kullanım içindir.

Benzer Ürünler
Son İncelenen Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.