Sıralama seçin
Sırala :
Toplam 18 ürün görüntüleniyor.

Vegan Serum

Rutin olarak yapılan cilt bakımlarında en önemli aşamalardan biri de serum kullanımıdır. Temiz içeriğe sahip vegan serum çeşitlerini kullanmaya başladığınız andan itibaren kısa sürede etkilerini görmeye başlayabilirsiniz. Nemlendirici kremden önce kullanıma uygun olan bu serumlar sayesinde cilt sorunlarınızı kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Düzenli serum kullanımı cilt bariyerlerini onarmakta ve ciltteki açık, geniş gözeneklerin sıkılaşmasına olanak sunmaktadır. Cildin daima nemli olmasına ve kuruluk ya da hassasiyetten ötürü meydana gelebilecek sorunların önüne geçmesine de yardımcı olur. Günlük cilt bakım rutininizde mutlaka yer alması gereken serum çeşitlerini, cilt tipinize göre seçmeniz oldukça önemlidir. Cildin daha canlı ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olan serumlar ciltte yumuşaklık sağlar. Cilt sorunlarını zamanla iyileştirirken, cildi hassas bir şekilde koruma altına da alır. Güzel bir cilde sahip olmak istediğinizde ve kısa sürede daha pürüzsüz bir cilt elde etmek istediğinizde, mutlaka serum kullanımına da yer vermeniz gerekir. Vegan serumlar ciltte meydana gelen yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırır ve içerdiği formüller sayesinde cildinize zarar vermez.

Vegan Serum Çeşitleri

Kendi içerisinde çeşitli gruplara ayrılmakta olan vegan serum ürünlerinde hyalüronik asit,  E vitamini, C vitamini ve mineraller gibi doğal içerikler yer alır. Serum uygulamasını temizlenmiş cilde yaparak seruma daha aktif bir zemin hazırlamış olursunuz. Serumlar cildinizde uygulayacağınız tüm cilt bakım ürünlerinin daha fazla emilmesine ve cilde daha etkili bir şekilde nüfuz etmesine olanak sunar. Düzenli kullanım sonucunda parlak, çizgilerden ve kırışıklıklardan arınmış bir cilde sahip olmaya başlayabilirsiniz. Nemlendirici özelliğe sahip serumlar, hassas ve kuru ciltler için özel formüle edilmiş olup, sivilce ve siyah nokta oluşumunu engellemeye yardımcı olurlar. Özellikle de hem yaz aylarında hem de kış aylarında kullanımı uygun olan serum çeşitleri ise güneşten koruyucu özellikleriyle dikkat çekmektedir. Farklı boyutlara sahip olan serum çeşitlerinin içerikleri de cilt tipine göre farklılıklar gösterebilmektedir. Sıkılaştırıcı serumlar, sivilce kürü içeren serumlar, aydınlatıcı serumlar ve fondöten özelliği gösteren serumlar da mevcuttur.

Vegan Serum Fiyatları

Her türlü cilt tipine uygun şekilde formüle edilen vegan serum fiyatları içerik çeşitliliğine göre değişiklik göstermektedir. Kullanım kolaylığı saplamak amacıyla ürün ambalajları tüp şeklinde, sprey şeklinde ya da şişe şeklinde mevcuttur. İçerdiği formüle göre, cilt tipine göre, miktarına göre ve özellikle de kullanım sıklığına bağlı olarak fiyatlarında değişikliklere rastlanabilir. Ancak genel olarak tüm kalitesine rağmen en uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Kullanan herkesi oldukça memnun eden serumların içeriklerinde jel kıvam, krem kıvam ve sprey kıvamlara da rastlayabilirsiniz. Kolajen içeren serum çeşitlerinde fiyatlar normal ürünlere oranla biraz daha pahalı gelebilir. Ancak kullanım aşamalarında farkı gördükçe, fiyatların ne derece uygun ve kayda değer olduğunu da görebilirsiniz.

Devamını Göster
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.