Sıralama seçin
Sırala :
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.

Vegan Maske

Cilt bariyerleri aldığı çevresel etkilerden ve yaştan ötürü giderek bozulma gösterebilir. Ancak her zaman genç görünmek, cildi temiz tutmak ve cildin ihtiyaçlarını karşılamak sizlerin elindedir. Burada devreye giren vegan maske çeşitleri sayesinde cildinizin ihtiyacı olan nemi ve diğer tüm içerikleri sağlamış olacaksınız. Maske kullanımı hem günlük cilt bakım rutinlerinde hem de haftalık ve aylık cilt bakım rutinlerinde oldukça önemlidir. Birçok çeşidi olan maskelerin kullanım türleri ve cilt türlerinde değişiklik görülebilir. Düzenli maske kullanımı her zaman cildin daha sıkı görünmesine yardımcı olur. Cildin her tarafına uygulanmakta olan maskeler, tıkalı gözeneklerin açılmasına yardımcı olur. Açık gözeneklerin sıkılaşmasına ve siyah noktaların zamanla kaybolmasına yardımcı olur. Cilt sorunları birçok çeşide sahiptir. Yağlı ciltler, kuru ciltler, hassas ciltler ve karma ciltler olarak ayrılan cilt tipleri için kullanılması gereken maske ve diğer cilt bakım ürünleri de özel olmalıdır. Özellikle de tüm rutinlere eklenecek olan maskelerin içeriklerine göz atmak ve hangi cilt tipine uygun olduğunu incelemek oldukça önemlidir.

Vegan Maske Çeşitleri

Tüplü ya da krem olarak ayrılan vegan maske çeşitleri cilt tipine göre de ayrılmaktadır. Paketli olarak tekli satışa sunulan maske çeşitleri tek kullanımlıktır. Deneme amacıyla alınarak kullanabilir. Nemlendirici maskeler cildin nem oranını dengelemek için tercih edilir. Aydınlatıcı maske çeşitleri cildin daha parlak görünmesine yardımcı olur. Hassas ciltlere özel maske çeşitleri cildin bariyerlerinde tahriş oluşumunu önler. Üçlü maske kitleri içerisinde üç farklı özelliğe sahip maskeler bulunur. Sıkılaştırıcı maske gözeneklerin sıkılaşması için tercih edilir. Arındırıcı maske cildi makyaj kalıntılarından ve kirden arındırmak için kullanılır. C vitamini içeren maske ise cildin vitamin ve mineral ihtiyacını karşılamaktadır. Her türlü cilt sorununu ortadan kaldırmaya yönelik olarak formüle edilen maske çeşitleri arasında gece ve gündüz kullanıma uygun olan çeşitler de mevcuttur. Gündüz daha çok aydınlatıcı maskeler tercih edilirken, gece daha çok nemlendirici maskeler tercih edilmektedir. Cilde nüfuz etmesi, kıvamı ve yoğunluğu oldukça hoş olan maskeler aynı zamanda hoş kokularıyla da memnuniyet sağlamaktadır. 2’si 1 arada, 3 ‘ü 1 arada tarzında maske çeşitleri de mevcuttur. Makyaj öncesinde cildi makyaja hazırlamak, gece cildi dinlendirmek, cilt sorunlarını daha hızlı atlatmak için maske kullanımı her zaman önemlidir.

Vegan Maske Fiyatları

Kullanım çeşitliliği ve her cilt tipine uygun olan içerikleri ile vegan maske fiyatları da memnun edicidir. Kil içeren maskeler, arındırıcı maskeler, aydınlatıcı maskeler ve nemlendirici maskeler içeriklerine ve cilt tipine göre farklı fiyatlara sahip olabilmektedir. Sizler de cilt tipiniz için en uygun olan maskeyi rutin cilt bakımına entegre edebilirsiniz. Uygun fiyatlarıyla kaliteli maskelere kısa sürede sahip olabilirsiniz. Bütçenizi aşmadan maske alışverişi yapmak sizi mutlu edecektir.

Devamını Göster
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.