Sıralama seçin
Sırala :
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Vegan Makyaj Temizleyici

Makyaj yapmak her kadının en sevdiği şeyler arasında yer alır. Renkli gözler, keskin bakışlar, uzun ve kıvrımlı kirpikler, allıklı parlayan yanaklar ve dolgun dudaklar her kadını daha da güzelleştirir. Ancak makyaj yapıldıktan sonra ciltte uzun süre kalsa dahi mutlaka derinlemesine temizlenmelidir. Özellikle de vegan makyaj temizleyici kullanılmalıdır. Cilde zarar vermemek için kullanılan vegan makyaj temizleyici çeşitleri tamamen biyolojik formüllerden üretilmiştir. Cildi hem makyaj kalıntılarından temizlemeye yardımcı olur hem de diğer kirlerden arınmasını sağlar. Gözeneklere dolan makyaj ve kir kalıntılarını derinlemesine temizler. Kullanımı oldukça kolay olan makyaj temizleyiciler sayesinde gece boyunca cildiniz ferah bir şekilde kendisini dinlenmeye alır. Makyaj kalıntıları, yağ kalıntıları ve kir kalıntıları cildi tahriş eder ve temizlenmediği takdirde ciltte sivilce, siyah nokta ve leke gibi farklı sorunlara yol açar. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak ve cildin pürüzsüzlüğünü korumak adına mutlaka yatmadan önce makyajınızı derinlemesine temizlemeniz gerekir. %100 biyolojik maddelerden elde edilen ve nemlendirici özelliği olan makyaj temizleyici çeşitleri ile tüm kalıntılara veda edebilirsiniz.

Vegan Makyaj Temizleyici Çeşitleri

Kullanım kolaylığı ve özellikleri sayesinde adından söz ettiren vegan makyaj temizleyici çeşitleri arasında mendil tarzında olanlar mevcuttur. Ekstra hiçbir ürün kullanmanıza gerek kalmadan yalnızca mendil kullanarak makyajınızı temizleyebilirsiniz. Özellikle de C vitamini içeren mendiller sayesinde cildinizin ihtiyacı olan nem, vitamin ve minerali de sağlamış olacaksınız. Diğer çeşitleri ise sprey şeklinde ya da şişe şeklindedir. Farklı tasarımlara sahip olan makyaj temizleyicilerden sizin için en kolay kullanıma sahip olanları tercih edebilirsiniz. Makyaj pamuklarına sıkarak yüze uygulayabilirsiniz. Krem kıvamında olan makyaj temizleyici ise parmak uçlarıyla masaj yapılarak cilde uygulanabilir. Hem kullanımı kolay hem de içeriği %100 vegan olan makyaj temizleyiciler sayesinde makyaj ve kir kalıntılarından rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Üstelik cildinize zarar vermeyen, aksine cildin eksiklerini gideren ve nem oranını dengeleyen makyaj temizleyiciler cildiniz için oldukça faydalıdır.133 ml, 100 gr ve 30 adet mendil şeklinde çeşitli ambalajlara sahip ürünlerdir.

Vegan Makyaj Temizleyici Fiyatları

Vegan makyaj temizleyici fiyatları oldukça çeşitlidir. Bütçenize en uygun olanını temin edebilirsiniz. Hem makyajınızı temizlemeye yarayan hem de cildi nemlendiren ve pürüzsüzleştiren bu ürünlerin fiyatlarını gram ve milim boyutlarına göre temin edebilirsiniz. Her cilt tipine göre değişiklik gösteren ürünlerin içerikleri oldukça kalitelidir. İster sprey formunda olan ister tüp formunda olan isterseniz de mendil formunda olan çeşitleri temin edebilirsiniz. Tüm çeşitlerin amacı her zaman aynıdır. Kullanımları kaliteli ve kolaydır. Boyut ve içeriğine göre, cilt tipine göre değişen fiyatlara göre karar verebilirsiniz. Sabit fiyatlar mevcut değildir. Yağ formunda olan ve pamukla kullanılan çeşitleri de oldukça uygun fiyatlıdır. Makyajınızı derinlemesine temizleyen bu ürünleri kaçırmamalısınız.

Devamını Göster
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.