Sıralama seçin
Sırala :
Toplam 119 ürün görüntüleniyor.

Vegan Cilt Bakımı

Vegan cilt bakımı, tıpkı diğer vegan ürünler gibi içeriğinde hiçbir şekilde hayvansal ürün ya da madde bulundurmayan ürünler ile sürdürülen bir rutindir.

Vegan tarzını benimsemiş olan pek çok kişi için hayatının her alanında bu tavrı korumak oldukça zordur. Vegan içerikli ürünlerin kullanılması her ne kadar cilt için oldukça sağlıklı olsa da ürünlerin bulunması ve güvenilir olması bir hayli zordur.

Bu noktada, Dermolisa, web sitesine vegan ürünleri de eklemiş ve vegan tarzını hayatının her alanında yansıtmak isteyen kişiler için, kullanılabilir olan ürünlerin tamamını bir araya getirmiştir.

Ürünlerinde doğal içerikli materyaller kullanmakta olan Dermolisa, vegan içerikli ürünlerinin herhangi birinde bitkisel kaynaklar haricinde ana madde kullanmamaktadır.

Doğal Vegan Ürünler

 Ürünlerinin pek çoğu doğal içeriklerden oluşan Dermolisa, doğal vegan ürünler kategorisinde kullanıcılarına sunmakta olduğu ürünlerin içeriklerini dikkatlice kontrol etmektedir.

Herhangi bir şekilde hayvansal protein içermeyen ürünlerin yapımlarında ya da üretim aşamalarında genellikle kömür, yoğunlaştırılmış su, lavanta, badem, shea ya da çay ağacı gibi materyalleri kullanmakta olan marka, vegan tarzını hayatının her alanında kullanmak isteyen kişiler için Derma E ikisi bir arada kömür maskesi gibi pek çok ürünü web sitesi üzerinden kullanıcılarına sunmuştur.

Mavi ışık koruyucu serum ve canlandırıcı alkolsüz tonik gibi ürünleri ile de veganlara hitap etmekte olan site, pek çok ürününü vegan kullanıma uygun olarak, doğal içerikler ile hazırlamaktadır ve bu nedenle kullanıcıları tarafından oldukça beğenilmektedir.

Vegan Kozmetik Ürünleri

Yeme içme ya da bakım konularında hayatlarını tamamen vegan olarak devam ettiren ancak kozmetik konusunda vegan olamayan kadınlar için Dermolisa, tamamen vegan tarzına uygun kozmetik ürünleri, internet sitesi üzerinden kullanıcılarının beğenisine sunmuştur.

Kozmetik ürünlerin yapımında herhangi bir şekilde hayvansal protein kullanılmamasının yanı sıra hayvan deneyleri de yapmayan Dermolisa, vegan kullanıcıları için Juice Beauty- PYTHO Pigments Kompakt fondöten ve serum fondöten gibi ürünleri kullanıma sunmuştur.

Vegan kozmetik ürünleri bulunması oldukça zor olmasının yanı sıra, ürünlerin gerçekten vegan olduklarına da güvenilmemesi, kullanıcılar arasında sıklıkla görülen bir durumdur. Dermolisa, ürünlerinin vegan olduğu konusunda kullanıcılarını bilgilendirmektedir ve bu konuda alınmış güven belgeleri de bulunmaktadır.

Vegan Cilt Bakım Ürünleri

Vegan cilt bakım ürünleri, Dermolisa web sitesi içerisinde oldukça geniş bir yere sahiptir. Özellikle Juice Beauty Green Apple serisi, içeriğindeki yeşil elma özleri sayesinde hassas, yağlı ya da karma ciltler için kullanışlı olan ürünleri kullanıcıların beğenisine sunmaktadır. Yaşlanma karşıtı, kırışıklık karşıtı ya da göz altı halkalarına karşı olan ürünlerin tamamın Dermolisa sitesi içerisinde bulunmakla birlikte, yeşil elmanın doğal yenileyici yapısının cilt bakım ürünleri ile hemen her şekilde buluşturulması sayesinde, site vegan kullanıcılarının beğenisini kazanmaktadır.

Yeşil elma, vitamin yönünden oldukça zengin olmakla birlikte yenileyici ve sıkılaştırıcı özelliği bulunmaktadır ve vegan cilt bakım ürünleri ile bunu kullanıcılarına sunmaktadır.

Devamını Göster
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.