Sıralama seçin
Sırala :
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Vegan CC Krem

Vegan cc krem, içeriğinin doğallığı ve kimyasaldan uzak olması nedeniyle birçok kadının günlük makyajını yaparken tercih ettiği bir üründür. Etkili formülü ve ciltte uzun süre dağılmadan kalması nedeniyle de sıklıkla kullanılan cc krem, bb krem ile hemen hemen aynı özellikleri taşımaktadır. Vegan nemlendirici krem çeşitlerinden biri olan ve üretiminde hiçbir şekilde hayvansal ürün bulundurmayan vegan cc kremi, makyajınıza başlamadan önce makyaj bazı olarak kullanabilir veya yüzü nemlendirme amaçlı kullanabilirsiniz. Açık veya koyu renk tonuna sahip olan herkes kusursuz yüz makyajında cc krem tercih edebilir. Yüzünüzdeki siyah nokta ve sivilce gibi göze çarpan kusurlar için cc krem kullanabilirsiniz.

Vegan CC Krem Çeşitleri

Vegan cc kremlere olan talebin artması, cc kremlerin çeşitlenmesine ve hepsi birbirinden farklı zengin içerikli cc kremlerin ortaya çıkmasına neden olmuştur. Vegan cc krem çeşitleri; bitkisel içerikli,  güneşe karşı koruma faktörlü gibi birçok içeriğe sahiptir. Nemlendirici içeriğinden dolayı yüzü sürekli nemli tutan ve kuru kalmasını engelleyen cc kremi, yağlı ve kuru cilde sahip olan herkes kullanabilmektedir. Güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyan cc kremi kullanarak,  güneş yanıklarının ve güneşte fazla kalmaktan dolayı oluşan güneş lekelerinin önüne geçebilirsiniz. Hemen hemen birçok kadının çantasında bulunan bb krem ve cc krem sivilcelerde de oldukça etkilidir. Vegan cc krem kullanarak kötü göründüğünü düşündüğünüz sivilcelerinizi kapatabilir ve makyajınızın daha güzel bir hal almasını sağlayabilirsiniz. Color correcter olarak da bilinen cc krem, renk tonunu eşitlerken aynı zamanda profesyonel bir makyaja sahip olmanızı sağlar. Tek başına kullanıldığında bile fazlasıyla etki gösteren Vegan cc krem kimyasaldan uzak içeriği sayesinde kızarıklık ve kaşıntı gibi olumsuz durumlarla karşılaşmanıza engel olur.

Vegan CC Krem Fiyatları

İçeriği doğal olan tüm cilt bakım ürün fiyatları farklılık göstermektedir. Yoğun bir şekilde tercih edilen vegan cc krem, genellikle 30 ml ya da 50 ml tüpler halinde satılmaktadır. Cilde sürüldükten kısa bir süre sonra etkisini gösteren vegan cc kremin fiyatları, içeriğinde kullanılan malzemelere göre belirlemektedir. Vegan cc kremin içeriğinde bulunan vitamin ve mineraller, cildin ihtiyacı olan tüm gereksinimleri karşılarken düzenli kullanımda yaşlanmanın getirdiği kırışıklıkları azaltıcı etkisi de bulunmaktadır. Uygun fiyatlı olarak satılan Vegan cc kremde tüm bu özelliklerin hepsini bulabilirsiniz. Profesyonel makyajın sırrı olan vegan cc krem, farklı renk tonları sayesinde cildinize kolaylıkla uyum sağlarken temiz içeriği sayesinde cildinizi aynı zamanda beslemektedir. CC krem kullandıktan sonra pürüzsüz bir görünüm hayal değil artık gerçek. Birçok özelliği bulunan vegan cc kremin cildinizle olan uyumuna tanıklık ettikten sonra cc kremi yanınızdan ayırmayacaksınız. Gözle görülebilir sonuçlarla karşılaşmak için vegan cc kremi tercih edebilir ve indirimli fiyatlı olarak satın alabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.