KAMPANYALARIMIZA GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN!
Strivectin

Anti Wrinkle Intensive Eye Concentrate for Wrinkles 30 ml

T655
(0 Yorum)
2.324 TL
1.162 TL
Tüm ürünlerde geçerli 2500 ₺ üzeri siparişinize %5, 5000 ₺ üzeri %10, 7500 ₺ üzeri %15, 10000 ₺ üzeri %20 İndirim!

Göz çevresindeki kırışıklıklar, gözaltı koyu halkalar, gözaltı torbalı ve yorgun görünümü bariz şekilde azaltmaya yardımcı olur.

Adet Seçiniz
Alışveriş Listeme Ekle
 • Ürün Özellikleri
 • Ürün İçeriği
 • Kullanım Detayları
 • 0 Yorum
 • Göz çevresindeki kırışıklıkları hedef alır. Göz etrafı nazik deri için hafif dokulu ve güçlü içeriklerle ve ileri jenerasyon cilt teknolojisi ile uzmanlarca özel olarak formüle edilmiş göz çevresi kırışıklık kremidir. Sadece bir haftada göz etrafındaki çizgilerin görünümünü azalttığı kanıtlanmıştır. Belirtildiği gibi kullanıldığı takdirde 1 hafta sonra tüketici kullanımı değerlendirmelerine dayanarak.

  NE YAPAR?
  Sadece gözler için
  *Göz çevresindeki tüm çizgilerin görünümünü bariz şekilde azaltır.
  *Gözaltı koyu halkaları ve şiş görünümü düzeltir.
  *Ekrana bakmaktan kaynaklanan yorgun görünümü azaltarak daha canlı bir görünüm sağlar.

  Gözlerinize inanamayacaksınız
  Bu hafif dokulu göz kremi, nazik göz etrafı cildinin tam da ihtiyacı olanı vererek aşağıdakilerin görünümünü düzeltir.

  *Kırışıklıklar
  *Gözaltı koyu halkalar
  *Gözçevresi şiş görünüm
  *Ekrana bakmaktan kaynaklanan yorgunluk izleri
  *Nemsizlik

 • Ana İçerikler:

  • NIA-114™: Niasin/Vitamin B3 ‘ün cilt bariyerini güçlendirdiği klinik olarak kanıtlanmış, optimize edilmiş, patentli bir formudur.

  • Deniz Mikroorganizmaları Özü: Kaz ayağı görünümünü fark edilir şekilde pürüzsüzleştirmek için doğal kolajeni destekler ve koyu halkalar ve şişlik görünümünü azaltır.

  • Kafein Bileşimi Kapsülü: Göz altı bölgesindeki şişliği fark edilir şekilde indirmek için kafeinin daha iyi dağılmasını destekler.

   

  • Resveratrol: Doğal kolajeni destekleyen süper antioksidan.

  Tüm İçerikler:

  Aqua (Su, Eau), Butilen Glikol, Miristil Nikotinat, Siklopentasiloksan, Kaprilik / Kaprik Trigliserit, Gliserin, İzosetil Stearat, C12-15 Alkil Benzoat, Gliseril Stearat, PEG-100 Stearat, Bisabolol, Miril Myristat, Etilkolilen, Pentil / Akrilik Asit Kopolimeri, Squalane, Kafein, Arachidil Alkol, Akrilamid / Sodyum Akriloyldimetiltatura Kopolimer, Malus Domestica Meyve Hücresi Kültürü Özü, Plankton Özü, Nanokloropsis Oculata Özü, Zingiber Officinale (Zencefil) Kök Yağı, Lepidium Sativum Kapaglik, Sproutly, İzolit Pantenol, Lesitin, Seramid NG, Üre, Trehaloz, Dipeptit-2, Sodyum Hyaluronat, Palmitoil Tetrapeptid-7, Tetrapeptid-21, N-Hidroksisüksinimid, Krizin, Palmitoil Tripeptit-1, Parfum (Koku), Behenil Alkol, Detil Fosfat, Setet-10 Fosfat, Polimetil Metakrilat, Arachidil Glukozit, Polisorbat 80, Benzil Alkol, Ksantan Sakızı, Tetrasodyum EDTA, Benzoik Asit, BHT, Hesperidin Me thyl Chalcone, Steareth-20, Sodyum PCA, Pullulan, Silika, Hidrolize Hyaluronik Asit, Resveratrol, Polyquaternium-51, Triasetin, Mika, Titanyum Dioksit (CI 77891), Kalay Oksit (CI 77861), Demir Oksit (CI 77491), Aminometil Propanol, Sodyum Salisilat, Fenoksietanol, Klorfenesin, Sorbik Asit.

 • 1.Yüzük parmağınızla bir nohut tanesi büyüklüğünde bir miktarı temiz gözçevresine uygulayınız.
  2.Gözçevresine ve orbital kemik boyunca küçük noktalar halinde eşit bir şekilde dağıtınız.
  3.Tamamen emilene kadar nazikçe cilde yediriniz.

  Göz Çevresi için daha Dikkatli Bakım Göz çevresindeki cildimizin yapısı yüzümüzün diğer kısımlarına göre daha farklıdır. Daha az yağlı bir doku ile daha az kolajen ve yağ bezleri bulunan bir bölge olduğu için yaşlanmanın ilk belirtileri göz çevresinde belirir.

  İnce çizgiler, kaz ayağı çizgileri ve sarkma durumu? StriVectin Intensive Eye Concentrate for Wrinkles, size sunacağımız ÇÖZÜM'dür.

Benzer Ürünler
Son İncelenen Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.