Sıralama seçin
Sırala :
Toplam 49 ürün görüntüleniyor.

Siyah Nokta Temizleyici

Siyah nokta sorunu kadın erkek fark etmeksizin herkesin problemi oluyor. Yağlı ciltlerde özellikle daha fazla olan bu sorunla mücadele etmek için özel içerikli krem ve maskeler kullanmak şart. İçeriğindeki doğal ürünler ve teknoloji ile desteklenmiş nano parçacıklarla cildinizi temizlemek artık mucize etkili. Siyah nokta temizleyici maske, peeling, jel ve köpük gibi birçok ürüne kıyasla daha hızlı etki gösteren özel içerikli ürünlerimiz sayesinde cilt sorunlarına elveda! Balkabağı maskesi içeriğindeki balkabağı enzimleri sayesinde siyah nokta temizleyici etki gösterir. Aynı zamanda destekleyici alfa hidroksi asit cilt bariyerinizi güçlendirerek daha ışıltılı ve sağlıklı bir görüntü sunar. Doğal içerikli peeling sayesinde cildiniz zarar görmez.

Peptide 21 amino asitli peeling ile daha hızlı uygulanabilir bir siyah nokta temizleyici yarattık. İçeriğindeki özel maddeler ile cilt proteini sentezini uyarır, daha genç ve sağlıklı görünen bir cilt sağlar. Kolay uygulanabilir ped peeling ile seyahatte, iş yerinde, okulda, yolculukta hızlı cilt bakımı yapabilirsiniz.

En İyi Siyah Nokta Temizleyici

Siyah nokta temizleyici cilt bakımı yaparken cildinizi tahrişten koruyan çift etkili peelingler sizleri bekliyor. Bakım yaparken derin detoks etkisi ile cildinizi besleyen aktif kömür maskesi, maksimum bakım deneyimini hedefleyerek tasarlandı. Aktif kömür peeling ile siyah noktalardan kurtulurken cildinize ihtiyacı olan bakımı da sağlayın.

Siyah nokta temizleyici maske, krem, jel, köpük en çok bildiğimiz ürün gruplarından. Siyah noktalara etkili olarak tasarlanmış bir serum… Cilt nemlendirme ile daha çok anılan serumlar aslında birçok cilt problemleri noktasında da yardıma koşar. Lite peel refresh damlalıklı solüsyon sayesinde gözenekleri temizlemek artık çok kolay. Cilt kusurlarını giderirken aynı zamanda gençleştirici etkileri ile daha dinamik bir görüntü sunar. Hızlı uygulanıp kolay emilen dokusu ise zaman kaybı yaratmaz. Size de en kolay cilt bakım önerileri deneyimini tatmak kalır.

Siyah Nokta Temizleyici Maske

Siyah nokta temizleyici maske, özellikle bölgesel yoğunluk gösteren siyah noktalar için tercih edilir. Burun bölgesi, T bölgesi, çene, alın ve yanak gibi birçok bölgede yer alan siyah noktalar için yüz maskesi ideal bir seçenektir. Aktif kömür, doğal içerik, peeling etkili, siyah nokta temizleyici maske sayesinde cilt bakımı yaparken gözeneklerinizi arındırın.
C vitaminli, B3 vitamini içeren ve meyan kökü ekstresi ile desteklenmiş %100 biyoçözünüm mendiller sayesinde cilt bakımı yapmak artık çok basit! İçeriğindeki vitaminler ve gücünü doğadan alan bitkiler sayesinde cildinizi temizlerken bakım sağlar. Gözenek temizliği, makyaj temizleme, cilt bakımı, cilt nemlendirme, siyah nokta temizleme gibi birçok etkiyi beraber sunan mendil özel olarak tasarlandı. Cilt bakımında sektör devi markalar, vegan kozmetik ürünleri ve hayvan testi yapmayan özel markalar ile cilt bakımında yeni bir devir sizleri bekliyor!

Devamını Göster
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.