KAMPANYALARIMIZA GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN!
Yeni
Its a Ten

Silk Express Miracle Silk Leave-in - 120 ml

1235
(0 Yorum)
780 TL
Bu Üründe şu anda herhangi bir kampanya bulunmamaktadır.

İmzalı ürünümüz ile saçlarınızı mucize ipek bırakır.

Adet Seçiniz
Alışveriş Listeme Ekle
  • Ürün Özellikleri
  • Ürün İçeriği
  • Kullanım Detayları
  • 0 Yorum
  • İpek proteinin gücü ve performansıyla birlikte fark edilir şekilde geliştirilmiş, parlaklık ve pürüzsüzlük için ıslak veya kuru saça püskürtün ve tarayın. Saç tellerini kökten uca onarmaya ve güçlendirmeye yardımcı olurken, düğümlenen saçları zahmetsizce çözer. Silk Leave-in ürünümüz saça daha fazla güç ve parlaklık sağlarken nem ve kuruluk gibi çevresel zorluklara karşı korumaya yardımcı olur. Faydaları: ŞİŞEDEKİ 10 FAYDA: 1. Patlayıcı ipeksilik kazandırır. 2. Termal koruyucudur. 3. Dolaşmaları engeller. 4. Saçı besler. 5. Kayıp proteinlerin yerine konmasına yardımcı olur. 6. Kıvrımı azaltmaya yardımcı olur. 7. Kuru, hasar görmüş saçları düzenler. 8. Parlaklığı geri kazandırır. 9. Saçın doğal vücudunu geliştirir. 10. Bölünmüş uçları önlemeye yardımcı olur.

  • Tüm İçerikler:

    Hidrolize İpek: Gücü ve parlaklığı artırırken doğal hafif nem dengesini geri kazanmaya yardımcı olan, emilmesi kolay bir ipek protein formülü. Beyaz Dut Yaprağı Özü: İpek üretiminde kullanılan nazik botanik yağ. Palm Yağı: Saçı bir arada tutan kolajeni korur. İçindekiler: Hidrolize İpek: Gücü ve parlaklığı artırırken doğal hafif nem dengesini geri kazanmaya yardımcı olan, emilmesi kolay bir ipek protein formülü. Beyaz Dut Yaprağı Özü: İpek üretiminde kullanılan nazik botanik yağ. Palm Yağı: Saçı bir arada tutan kolajeni korur.

  • Havluyla nemi alınmış saça orta şafttan uçlara doğru eşit şekilde püskürtün. Durulamayın. Taraklayın ve istediğiniz gibi şekillendirin. Ambalaj değişebilir.

Benzer Ürünler
Son İncelenen Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.