Sıralama seçin
Sırala :
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Selülit Bakımı

Selülit nedir sorusu pek çok kadının aklını kurcalayan bir soru olmakla birlikte, Selülit konusu bir o kadar kadının da mustarip olduğu bir konudur.

Özellikle bel, karın, alt karın ve kalça bölgelerinde biriken ve bir çeşit deri altı iltihabı olan Selülit, belirli bir noktadan itibaren kişilerde kalıcı olmaktadır ve dağıtması oldukça zordur.

Dağılmayan selülitler zaman içerisinde, oluştukları bölgede kendilerine yer yaparak derinin buna göre şekil almasını sağlar ve ortaya istenmeyen görüntüler çıkabilir. Bu nedenle, Dermolisa web sitesi üzerinden kullanıcıların beğenisine sunulmuş olan Selülit karşıtı ürünler sıklıkla tercih edilmektedir.

İçeriklerindeki doğal enzimler sayesinde deri altı dokuyu aktif hale getirme yeteneğine sahip olan ürünler, kullanma talimatına uygun bir şekilde ve düzenli kullanımda kalıcı etkiyi garanti etmektedir.

Selülit Kremleri

Pek çok kadın, beslenme ve spor yapma haricinde Selülit kremleri ile de bu sorun ile baş etmeye çalışmaktadır.

Strivectin sıkılaştırıcı vücut kremi, bu konuda en çok tercih edilen ürün olmasının yanı sıra, doğal içeriği ile de kullanıcılarından tam not almaktadır. Dermolisa sitesi içerisinde bulunan ve doğal içeriğe sahip olan diğer ürünler gibi, bu sıkılaştırıcı vücut kremi de doğal özler ile zenginleştirilmiştir.

İçeriğinde bulunan kafein sayesinde deri altı yağ tabakasını uyarır ve birikmiş olan iltihabın dağılmasına yardımcı olur. Bu işlemi yaparken, krem aynı zamanda uygulandığı yerin nem dengesini korumakta ve cildin kuru, sarkık bir görünümde olmasına engel olmaktadır.

Selülit Giderici Kremler

Epionce Renewal sıkılaştırıcı ve leke giderici vücut losyonu, çok yönlü kullanımı, çok yönlü etkileri ve yapısı sayesinde Selülit giderici kremler kategorisine de dahil olmaktadır. İçeriği sayesinde özellikle şişliği indirme ya da cildin sarkmasını önleyerek toparlama gibi özellikler göstermektedir. Cildin nem dengesini sağlamasının yanı sıra, özellikle kuru, hassas, kurumaya ya da kabuk atmaya meyilli cildi olanlar için tavsiye edilmektedir. Cildin alt tabakasında, hareketlenmeye yardımcı olur ve dokuları sıkıştırarak var olan şişliğin kısa zamanda inmesini sağlar. Cildin neme doymasını sağladığından dolayı kuruma, dökülme, pullanma gibi sorunların yaşanmasını önlemekte ve kaşıntıyı da gidermektedir.

Özellikle kuru ve çabuk kuruyan bir cilde sahip olan kişilerin kullanımının önerilmesinin yanı sıra, yağsız içeriği sayesinde cildi nemlendirirken yağlı bir görünümün oluşmamasını da sağlar. Dermolisa web sitesi üzerinden satışa sunulmuş ve yeni kullanıcı yorumlarını beklemekte olan bu ürün, kullanıcıları tarafından en çok beğenilen ve önerilen üründür. Tıpkı diğer bakım ürünlerinde olduğu gibi, bu üründe de düzenli ve uzun süreli kullanım, kalıcı ve güzel sonuç almak isteyen pek çok kullanıcı için geçerlidir. Yaklaşık olarak 4 ay gibi bir etkileme süresi bulunmakta olan ürün, net etkisini 6 sonra göstermektedir ve düzenli kullanımda, Dermolisa, ürün için kalıcılık garantisi de vermektedir.

Devamını Göster
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.