Sıralama seçin
Sırala :
Toplam 210 ürün görüntüleniyor.

Saç Bakımı

Saç bakımı söz konusu olduğunda pek çok kadın ve erkek, oldukça titiz düşünür ve ürün seçimi konusunda da bir o kadar hassas davranır.

Saçlar, özellikle kadınlar için, dış görünümün tamamlayıcı parçası olduğundan, şekilleri ve renkleri kadar bakımları da önemlidir. Kusursuz parlaklıkta, kepeksiz, doğal ürünler ile derinlemesine temizlenmiş ve güçlü saçlar her kadının hayalidir.

Özellikle kimyasal içerikli ürünler ile saçlarının temas etmesini istemeyen ve mümkün olan en doğal şekilde evde saç bakımı rutinlerini gerçekleştirmek isteyen değerli müşterilerimiz için, Dermolisa saç bakım ürünlerini, web sitemiz üzerinden beğeninize sunmuş bulunmaktayız.

Sülfat ya da paraben içermeyen özel formüllerimiz sayesinde, saç derisinin kurumasını ve akabinde kepek oluşmasını önleyerek saçlarınıza doğal yollardan sağlıklı bir bakım sağlayan ürünlerimiz, kimyasal içeriklerden yoksun kalacak şekilde hazırlanmıştır.

Saç Bakımı Nasıl Yapılır?

Saç bakımı nasıl yapılır konusu özellikle kadınların ilgisini çekmekle birlikte, günümüzde erkekler de saçlarının bakımına, sağlıklı görünmesine, temiz, dolgun ve parlak olmasına özen göstermektedir.

Erkek saç bakımı konusunda ise pek çok erkeğin ilk dikkat ettiği nokta, dökülme ve kepek karşıtı ürünlerdir. Dermolisa web sitemiz üzerinden satışa sunulan ürünlerden Derma E Besleyici ve Sülfatsız Şampuan, saç derisi üzerindeki kan akışını hızlandırmakta ve bunu saç derisinin ve saçların en büyük düşmanı olan sülfat maddesini içermeden yapmaktadır.

Saç derisi üzerindeki kan damarlarının daha yoğun çalışmasını sağlamasının yanı sıra, saçların daha canlı ve güçlü olmasına da yardımcı olan bu şampuandan çok daha olumlu ve kesin bir sonuç almak için ise, Derma E Besleyici ve Sülfatsız Saç Bakım Kremi ile birlikte kullanılması gerekmektedir.

Keratin Saç Bakımı

Keratin saç bakımı konusunda vaz geçilmez olan ana maddelerden bir tanesidir. Saçın kendi temel taşlarından biri olan keratin maddesinin saç derisinde eksilmesi saçların cansız, mat, kırılgan ve dökülmeye eğilimli olmasına neden olmaktadır.

Bu nedenle özellikle kadınların saç bakım rutinlerinde yer alması gereken ürünler, web sitemizde bulunan Peter Thomas Mega Rich Şampuan ve Conditioner ürünleridir.

Bu ürünler, içeriklerinin zengin yapısı sayesinde keratin yönünden eksik kalmış olan saçları keratine doyurarak bakım sağlar ve saçların güçlenmesine yardımcı olur. Saçlardaki dökülme eğiliminin azalmasında ve saçların canlı, parlak görünmesinde de etkisi olmasının yanı sıra, saç uzamasına da katkı sağlamaktadır.

Doğal Saç Bakımı

Bayan saç bakımı konusu gündeme geldiğinde, kadınların en çok doğal içerikli ürünlere yöneldikleri görülmektedir.

Pek çok kadın özellikle boyama ya da açma gibi kimyasal işlemlere maruz kaldıktan sonra saçlarında doğal bir bakım süreci uygulamayı tercih etmektedir. Bunun yanı sıra, kimyasal işlemlerin saç derisine ciddi zararları da olmaktadır.

Kaşıntı, döküntü ya da pullanma gibi sorunlar için ise yine en doğal çözüm, Dermolisa web sitesinde yer alan Derma E Kaşıntılı ve Pullanmış Saç Derisi için Şampuan ve Saç Bakım Kremidir.

Ürünler, doğal içerikleri sayesinde saç derisinin rahatlamasına ve ferahlamasına yardımcı olurken, kimyasal kalıntılarını saç derisinden uzaklaştırarak kaşıntı, tahriş ve akabinde pullanma sorununu ortadan kaldırmaktadır.

Devamını Göster
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.