KAMPANYALARIMIZA GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN!
Peter Thomas Roth

Skin To Die For No Filter Mattifying Primer Complexion Perfector 30 ml

16-01-004
(0 Yorum)
844 TL
Tüm Ürünlerde geçerli 2000 ₺ üzeri %5 - 5000 ₺ üzeri %10 - 7500 ₺ üzeri %15 - 10000 ₺ üzeri %20 İndirim!

Doğal görünümlü mat bitirişle anında gözenekleri doldurur, ince çizgilerin ve kusurların görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Kusursuz makyaj uygulaması için cildi pürüzsüz bir şekilde kaplar.

Adet Seçiniz
Alışveriş Listeme Ekle
  • Ürün Özellikleri
  • Ürün İçeriği
  • Kullanım Detayları
  • 0 Yorum
  • Doğal görünümlü mat bitirişle, gözenekleri anında doldurur, ince çizgilerin ve kusurların görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Güçlü matlaştırıcı kompleks fazla yağı emerken güçlü Disa-Pore 20 ve Evermat ™ zamanla gözenek boyutunu küçültür ve şeklinin görünümünü azaltmaya yardımcı olur. İnce, evrensel renk tonu, her cilt tonu ve gölgeyle anında karışır. Kusursuz sonuçlar için makyaj altında veya doğal olarak filtresiz bir görünüm için tek başına kullanılabilir. Bütün cilt türleri için.

  • Tüm İçerikler:

    Disa-Pore 20 Evermat™ AuraSpheres Gransil EP-9 Siklopentasiloksan İzododekan Dimetikon Stearoksimeetikon / Dimetikon Kopolimer Isononyl Isononanoate Silika Polisilikon-11 Metil Metakrilat Çapraz Polimer Polimetilsilseskioksan Elmas Tozu Enantia Chlorantha Kabuğu Ekstresi Cassia Angustifolia Tohum Polisakkarit Sakkarit İzomerat Lizofosfatidik Asit Bht Lesitin Oleanolik Asit Mika Butilen Glikol Kaprilil Glikol Metikon Etilheksilgliserin Su / Su / Eau Amodimetikon Titanyum dioksit Alümina Adipik Asit / Neopentil Glikol Çapraz Polimer Kalsiyum silikat Vp / Va Kopolimer Dimetikonol Hidroksietilselüloz Laureth-12 Lyolesitin Hidroksipropil metilselüloz Klorfenezin Potasyum sorbat Sodyum Benzoat Fenoksietanol Demir Oksitler (Ci 77499 Ci 77492 Ci 77491)

  • Gözeneklere, ince çizgilere ve kusurlara odaklanarak tüm yüze nazikçe uygulayın. Makyajın altına primer olarak veya tek başına uygulayın. Optimum uzun vadeli sonuçlar için 28 gün boyunca günlük olarak uygulayın. Yalnızca harici kullanım içindir.

Benzer Ürünler
Son İncelenen Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.