KAMPANYALARIMIZA GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN!
Peter Thomas Roth

Potent C Targeted Spot Brightener 15 ml

T1174
(0 Yorum)
1.965 TL
982 TL
Tüm ürünlerde geçerli 2500 ₺ üzeri siparişinize %5, 5000 ₺ üzeri %10, 7500 ₺ üzeri %15, 10000 ₺ üzeri %20 İndirim!

%10 THD Askorbat konsantrasyonu ile paketlenmiş bu güçlü nokta parlatıcı, %3 Vitamin E ve %2 Ferulik Asit ile güçlendirilmiştir ve koyu lekelerin görünümünü kamufle etmeye ve azaltmaya çalışır.

Adet Seçiniz
Alışveriş Listeme Ekle
 • Ürün Özellikleri
 • Ürün İçeriği
 • Kullanım Detayları
 • 0 Yorum
 • C vitamininin geleceği geldi. Potent-C™ Hedeflenen Spot Parlatıcı, güçlü antioksidanların ve geleneksel C Vitamininden 50 kat daha güçlü, bilimsel açıdan çığır açan ultra kararlı bir bileşen olan THD Askorbat'ın gücünü açığa çıkarır. %10 THD Askorbat konsantrasyonu ile paketlenmiş bu güçlü nokta parlatıcı, Güçlü antioksidan faydalar sağlayan %3 E Vitamini ve %2 Ferulik Asit. Aktif bir alg özü olan Gwennis, koyu leke boyutunun görünümünü %75'e kadar azaltmaya yardımcı olur.* Bir melekotu kökü özütü olan Angelys, koyu lekelerin kamufle edilmesine ve görünümünün azalmasına yardımcı olurken, Aloe ve Allantoin cildin nemlendirilmesine ve görünümünün rahatlatılmasına yardımcı olur.

 • Ana İçerikler:

   

  • 20% THD Ascorbate* (%20 THD Ascorbate): Yüksek potansiyel ve altın standartlarında Vitamin C eşitsiz cilt tonu ve yapısını düzenleyerek, sıkılığı artırır ve ince çizgi-kırışıklılar üzerinde etkilidir. Bilinen C Vitaminine (Ascorbic Acid) göre 50 kat daha fazla etkilidir.

   

  • Ferulic Acid (%2 Ferulik Asit): C Vitamini ve E Vitamini ile sinerjik bir şekilde çalışarak etkinliklerini artırır.

   

  • 3% Vitamin E (%3 E Vitamini): Antioksidan faydalar sağlar.

   

  Tüm İçerikler:

  Su / Su / Eau, Tetraheksildesil Askorbat, Butilen Glikol, C9-12 Alkan, Kapriil Metikon, Tokoferil Asetat, C10-18 Trigliseritler, Poligliseril-6 Distearat, Ferulik Asit, Skualen, Propanediol, Sodyum Hyaluronin, Zingiber Ekstraktı , Curcuma Longa (Zerdeçal) Kökü Ekstresi, Panax Ginseng Kökü Ekstresi, Jojoba Esterleri, Leuconostoc / Turp Kökü Ferment Filtrat, Coco-Kaprilat / Kaprat, Gliserin, Setil Alkol, Poligliseril-3 Balmumu, Ksantan Sakızı, Disodyum Edta, Mika, Etilksilil Potasyum Sorbat, Sodyum Benzoat, Fenoksietanol.

 • Cildi temizleyin ve etkilenen bölgeyi günde iki kez lekeleyin. Sonuçları korumak ve gelecekteki renk bozulmalarını önlemek için her gün güneş kremi kullanmalısınız.

Benzer Ürünler
Son İncelenen Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.