KAMPANYALARIMIZA GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN!
Peter Thomas Roth

Potent C Power Serum 30 ml

15-01-049
(0 Yorum)
3.327 TL
1.664 TL
Tüm ürünlerde geçerli 2500 ₺ üzeri siparişinize %5, 5000 ₺ üzeri %10, 7500 ₺ üzeri %15, 10000 ₺ üzeri %20 İndirim!

C Vitamini için yeni bir çağ başladı. Potent-C™ Power Serum geleneksel C Vitamininden 50 kat daha güçlü, ultra-stabil bilimsel bir dönüm noktası olan THD askorbatının gücünü açığa çıkarıyor.

Adet Seçiniz
Alışveriş Listeme Ekle
 • Ürün Özellikleri
 • Ürün İçeriği
 • Kullanım Detayları
 • 0 Yorum
 • C Vitamini için yeni bir çağ başladı. Potent-C™ Power Serum geleneksel C Vitamininden 50 kat daha güçlü, ultra-stabil bilimsel bir dönüm noktası olan THD askorbatının gücünü açığa çıkarıyor. %20 oranında etkili THD Askorbatı konsantrasyonu ile geliştirilen serumun performansı, iki ultra-güçlü antioksidanın (%3 E Vitamini ve %2 Ferulik Asit) eklenmesiyle kuvvetleniyor ve yaşlanma, sıkılaşma ve parlaklık sağlama açısından kapsamlı ve gelişmiş bir formül sunuyor. Zengin nemlendirme serumu ince çizgilerin, kırışıklıkların, sıkılığın, eşit olmayan cilt tonunun, cilt dokusunun ve parlaklığının iyileştirilmesine yardımcı olmak için vazgeçilmez bir üründür. Kokusuzdur.

 • Ana İçerikler:

   

  • 20% THD Ascorbate* (%20 THD Ascorbate): Yüksek potansiyel ve altın standartlarında Vitamin C eşitsiz cilt tonu ve yapısını düzenleyerek, sıkılığı artırır ve ince çizgi-kırışıklılar üzerinde etkilidir. Bilinen C Vitaminine (Ascorbic Acid) göre 50 kat daha fazla etkilidir.

   

  • Ferulic Acid (%2 Ferulik Asit): C Vitamini ve E Vitamini ile sinerjik bir şekilde çalışarak etkinliklerini artırır.

   

  • 3% Vitamin E (%3 E Vitamini): Antioksidan faydalar sağlar.

   

  Tüm İçerikler:

  Su / Su / Eau, Tetraheksildesil Askorbat, Butilen Glikol, C9-12 Alkan, Kapriil Metikon, Tokoferil Asetat, C10-18 Trigliseritler, Poligliseril-6 Distearat, Ferulik Asit, Skualen, Propanediol, Sodyum Hyaluronin, Zingiber Ekstraktı , Curcuma Longa (Zerdeçal) Kökü Ekstresi, Panax Ginseng Kökü Ekstresi, Jojoba Esterleri, Leuconostoc / Turp Kökü Ferment Filtrat, Coco-Kaprilat / Kaprat, Gliserin, Setil Alkol, Poligliseril-3 Balmumu, Ksantan Sakızı, Disodyum Edta, Mika, Etilksilil Potasyum Sorbat, Sodyum Benzoat, Fenoksietanol.

 • Temiz ve kuru cilde 1-2 pompa uygulayın. En iyi sonuçlar için yüze, boyna ve ellerin üzerine günde iki kez uygulayın. Sadece harici kullanıma yöneliktir.

Benzer Ürünler
Son İncelenen Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.