KAMPANYALARIMIZA GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN!
Peter Thomas Roth

Peptide 21 Wrinkle Resist Serum 30 ml

15-01-235
(0 Yorum)
4.746 TL
Tüm ürünlerde geçerli 2500 ₺ üzeri siparişinize %5, 5000 ₺ üzeri %10, 7500 ₺ üzeri %15, 10000 ₺ üzeri %20 İndirim!

%73 oranında 21 Peptit ve Nöropeptit ve 2 Gama Proteini kompleksi ile geliştirilmiş devrim niteliğindeki bu kırışıklık karşıtı serum, cildin gözle görülür şekilde daha genç görünmesine yardımcı olur. 360° sonuç alabilmek için yüzün ve boynun her alanını etkili şekilde hedefler, ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü fark edilir şekilde azaltmaya yardımcı olur.

Adet Seçiniz
Alışveriş Listeme Ekle
 • Ürün Özellikleri
 • Ürün İçeriği
 • Kullanım Detayları
 • 0 Yorum
 • ÇIĞIR AÇAN FORMÜL %73 oranında 21 Peptit ve Nöropeptit ve 2 Gama Proteini kompleksi ile geliştirilmiş devrim niteliğindeki bu kırışıklık karşıtı serum, cildin gözle görülür şekilde daha genç görünmesine yardımcı olur.

  İNANILMAZ SONUÇLAR. Peptit Kompleksi 360° sonuç alabilmek için yüzün ve boynun her alanını etkili şekilde hedefleyen üstün Peptitler ve Nöropeptitler içerir, ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü fark edilir şekilde azaltmaya yardımcı olur. Gama Proteinleri elastikiyet, ışıltı, eşit olmayan cilt tonu ve pürüzlükleri iyileştiren çığır açıcı bir bileşen olan Asya’ya özgü natto sakızının gücünden faydalanır. Skualen, Hyalüranik Asit Kompleksi ve A, C, E vitaminleri ile zenginleştirilmiştir.

 • Ana İçerikler:

   

  • Peptitler: Protein'in küçük parçaları. Deride doğal olarak oluşan proteinlerin çoğu, sıkılık ve cilt yapısını sağlamaya yardımcı olan Kolajen Proteinlerdir. Kolajen destekleyici Peptitler ile tedaviler uygulamak; ince çizgilerin, kırışıklıkların ve elastikiyetin görünümünü iyileştirerek cildin daha genç görünmesine yardımcı olabilir.

   

  • Nöropeptitler: İfade çizgilerinizi rahatça kullanabilmenizi sağlayan nöronlarla etkileşime giren vücuttaki iletişimciler. Nöropeptidler ile bölgesel tedavilerin uygulanması, cildin görünümünü "duraklatmaya" yardımcı olarak daha pürüzsüz bir görünüm oluşturmaya yardımcı olabilir.

   

  • Gamma Proteinleri: Esnekliğin, parlaklığın, eşit olmayan cilt tonunun ve dokusunun görünümünü iyileştirmeye yardımcı olan son teknoloji bir bileşen olan Asian Natto Gum'dan üretilmiştir.

   

  Tüm İçerikler:

  Su / Aqua / Eau,Gliserin,Rosa Centifolia Çiçek Suyu,Izopropil miristat,Squalane,Mannitol,Butilen Glikol,Natto Sakız,Tripeptid-10 Citrulline,Asetil Oktapeptid-3,Palmitoyl Hexapeptide-12,Asetil Tetrapeptid-11,Asetil Heksapeptid-8,Asetil Hekzapeptid-1,Palmitoyl Oligopeptide,Asetil Tetrapeptid-9,Asetil Tetrapeptid-2,Tripeptit-1,Palmitoyl Tetrapeptide-7,Heksapeptit-11,Dipeptid Diaminobütiroil Benzilamid Diasetat,Palmitoyl Tripeptide-5,Trifloroasetil Tripeptid-2,Palmitoyl Tripeptide-1,Sodyum Poliglutamat,Sodyum hiyalüronat,Tokoferil asetat,Retinil Palmitat,Askorbik asit,Hidrolize Soya Proteini,Hidrolize Buğday Proteini,lesitin,Pseudoalteromonas Ferment Ekstresi,Akrilatlar Kopolimer,Magnezyum Klorür,Polisorbat 20,Dimetil İzosorbit,Akrilatlar / C10-30 Alkil Akrilat Çapraz Polimer,Leuconostoc / Turp Kökü Fermenti Filtratı,Peg-8 Dimetikon,Disodyum Fosfat,karbomer,Dekstran,Sodyum laktat,Tetradesil Aminobütiroilvalilaminobütirik Üre Trifluoroasetat,Ksantan sakızı,Triethanolamine,Sodyum Fosfat,oktildodekanol,silis,Sodyum Propoksihidroksipropil Tiyosülfat Silika,Sodyum hidroksit,Kaprilil Glikol,Potasyum sorbat,Sodyum Benzoat,phenoxyethanol

 • Yüzünüzü ve boynunuzu temizledikten sonra günde iki kez, düzenli olarak kullanınız. Sadece harici kullanıma yöneliktir.

Benzer Ürünler
Son İncelenen Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.