KAMPANYALARIMIZA GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN!
Peter Thomas Roth

Acne Clearing Wash 250 ml

10-01-823
(0 Yorum)
791 TL
Tüm Ürünlerde geçerli 2000 ₺ üzeri %5 - 5000 ₺ üzeri %10 - 7500 ₺ üzeri %15 - 10000 ₺ üzeri %20 İndirim!

Yoğun temizleyen ultra etkili akne temizleyici yeni ve geliştirilmiş parabensiz formülü ile saf turunç kokusu ile canlılık kazandırır. Maksimum güç %2 Salisilik Asit, fazla makyaj kalıntısı ve yağı temizlerken akne döngüsünü de ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Alışveriş Listeme Ekle
 • Ürün Özellikleri
 • Ürün İçeriği
 • Kullanım Detayları
 • 0 Yorum
 • Yoğun temizleyen ultra etkili akne temizleyici yeni ve geliştirilmiş parabensiz formülü ile saf turunç kokusu ile canlılık kazandırır. Maksimum güç %2 Salisilik Asit, fazla makyaj kalıntısı ve yağı temizlerken akne döngüsünü de ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Allantoin ve Pro Vitamin B5 ile cilt görünümünü yatıştırmaya ve iyileştirmeye yardımcı olarak cildin derinlemesine temiz ve kalıntısız olmasını sağlar. Alkolsüzdür.

 • Ana İçerikler:

   

  • %2 Salisilik Asit (BHA): Cildin yüzeyinin nazikçe kimyasal olarak soyulmasına yardımcı olan, siyah nokta ve problemli ciltlerin görünümünü düzenleyen içerik.

   

  • Allantoin: Cildi sakinleştiren İçerik.

   

  • Provitamin B5: Cildi besler ve yumuşatır.

   

  Tüm İçerikler:

  AAktif Madde, Salisilik Asit% 2 Amaçlı Akne Tedavisi, Allantoin, Bht, Butil Metoksibenzoilmetan, Butilfenil Metilpropional, Sitrik Asit, Kokamidopropil Betain, Disodyum Edta, Etilheksil Metoksisinamat, Etilheksil Salisilat, Koku / Parlofen, Glufolid Pantenol, Peg-120 Metil Glikoz Dioleate, Peg-150 Pentaeritritil Tetrastearat, Peg-40 Hidrojenlenmiş Hint Yağı, Peg-6 Kaprilik / Kaprik Gliseritler, Fenoksietanol, Potasyum Sorbat, Ppg-26-Buteth-26, Propilen Glikol, Sodyum Benzoat Benzotriazolil Butilfenol Sülfonat, Sodyum Klorür, Sodyum Sitrat, Sodyum Hidroksit, Sodyum Laureth Sülfat, Tokoferol, Su / Aqua / Eau

 • Küçük bir miktar alıp su ekleyin ve köpük haline getirerek göz çevresinden kaçınarak etkilenmiş bölgeye masaj yaparak uygulayın. Tamamen durulayın. Sadece harici kullanıma yöneliktir. Bu Ürünü Kullanırken Eğer aynı zamanda başka bir topikal akne ilacı kullanıyorsanız cilt tahrişi ve kuruluğun meydana gelme olasılığı fazladır. Tahriş oluşması durumunda aynı anda yalnızca bir topikal akne ilacı kullanın. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayın. Yutulması durumunda tıbbi yardım alın veya derhal Zehir Danışma Merkezini arayın.

Benzer Ürünler
Son İncelenen Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.