KAMPANYALARIMIZA GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN!
Peter Thomas Roth

Acne Clear Invisible Dots 72 Adet

T1182
(0 Yorum)
829 TL
414 TL
Tüm Ürünlerde geçerli 2000 ₺ üzeri %5 - 5000 ₺ üzeri %10 - 7500 ₺ üzeri %15 - 10000 ₺ üzeri %20 İndirim!

Yenilikçi, şeffaf sivilce yamaları, etkilenen bölgeyi içerdiklerinden sivilcelerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Konsantre %0.5 Salisilik Asit, akne ve siyah noktaları etkili bir şekilde azaltmak ve iyileştirmek için gece ve gün boyunca çalıştığı için iki özel boyut tam kapsama sağlar.

Adet Seçiniz
Alışveriş Listeme Ekle
 • Ürün Özellikleri
 • Ürün İçeriği
 • Kullanım Detayları
 • 0 Yorum
 • Yenilikçi, şeffaf sivilce bantları, etkilenen bölgeyi içerdiklerinden sivilcelerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Konsantre %0.5 Salisilik Asit, akne ve siyah noktaları etkili bir şekilde azaltmak ve iyileştirmek için gece ve gün boyunca çalıştığı için iki özel boyut tam kapsama sağlar.

  Cildi yenilemeye yardımcı olan güçlü bir botanik olan Tea Tree Oil ve kurumayı önlemeye yardımcı olan doğal bir nemlendirici olan Hyaluronik Asit ile. Her yapışkan bantlar, gözeneklere nüfuz etmek ve akneyi temizlemek için tamamen içerilen bir tedavidir. Tedavi yalnızca etkilenen bölgeyi kapsadığından, ürün ovalanmaz veya çevredeki ciltte gereksiz tahrişe veya kuruluğa neden olmaz.

  12'li altı yaprakta, Akne Temizle Görünmez Noktalar yarı saydamdır ve bantların görünürlüğü en aza indirir. 12 noktalı altı yaprak içerir.

 • Ana İçerikler:

   

  • %0.5 Salisilik Asit (BHA): OTC seviyesi, akne ve siyah noktaları temizlemek, tedavi etmek ve önlemek için kimyasal olarak pul pul dökülür.

   

  • Çay ağacı yağı: Doğal tonlama özelliklerine sahip bir Avustralya bitkisinden elde edilen esansiyel bir yağ.

   

  • Hiyalüronik asit: Havadaki nemden ağırlığının 1.000 katına kadar su çekerek ve tutarak hidrasyonu iyileştirmeye yardımcı olur.

   

  Tüm İçerikler:

  Salisilik Asit %0.5 ... Amaçlı Akne Tedavisi, akrilatlar Kopolimer, Alkol Denat, bütilen glikol, Epilobium Angustifolium Çiçek/Yaprak/Kök Özü, Melaleuca Alternifolia (Çay Ağacı) Yaprağı Yağı, fenoksietanol, fitosfingosin, polisorbat 80, Pvp, Sodyum hiyalüronat, Sodyum metabisülfit, Vinil Kaprolaktam/Vp/Dimetilaminoetil Metakrilat Kopolimer, Vitis Vinifera (Üzüm) Çekirdeği Özü, Volkanik kül, Su/Su/Eau.

 • Uygulamadan önce, etkilenen bölgeyi temizleyin ve kurulayın. Bireysel leke için uygun boyutta bir parçayı soyun.

  Yapışkan tarafı lekenin üzerine hafifçe bastırarak tamamen kaplayın. Etkilenen alanı sabitlemek ve içermek için kenarlara basın. İyileşmeye izin vermek için gün veya gece boyunca yerinde kalmasına izin verin. Uygulanan bölge üzerine makyaj veya başka bir topikal ürün uygulamayın.

Benzer Ürünler
Son İncelenen Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.