Sıralama seçin
Sırala :
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.

Peeling Nedir?

Peeling, cildi ölü deri ve kirlerden arındırmak için yapılan cilt bakımıdır. Cildimiz zamanla kurur ve kendini yeniler. Ölü derilerden arındırmak ve cildin canlı bir görünüm kazanması için düzenli olarak temizlemek gerekir. Siyah nokta ve cilt lekelerine özel bakım yapmak için de tercih edilen bu işlem aslında basit olduğu kadar inceliklidir de. Cildinizin adeta yeniden canlanmasını sağlayan peeling, cilt tipinize özel bir bakım yapmalıdır. Sivilceli, akneli, siyah noktalı, hassas ya da lekeli ciltlere aynı ürün tercih edilmemelidir. Her cilt tipine özel ürünler tercih ederek vücudunuzun ihtiyacı olan hassas ve etkili bir bakım yapabilirsiniz.
Daha pürüzsüz, yumuşak ve dolgun bir cilde sahip olmak için düzenli olarak cildinizi temizlemelisiniz. Nasıl ki ellerimizi, saçlarımızı ve bedenimizi düzenli olarak temizliyorsak yüzümüz de bölgesel bir bakıma ihtiyaç duyar. Cilt türünüzü öğrendikten ve ihtiyaçlarını belirledikten sonra aradığınız kaliteli ve etkili ürünlere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Peeling Nasıl Yapılır?

Cildin kir, toz, fazla yağ ve ölü deriden arınıp sağlıklı bir görünüme kavuşması için düzenli olarak bakım yapmalısınız. Kusurlarınızı ya da cilt sorunlarınızı makyaj ile örtmekten kurtulun. Her cilt problemine özel formüller sayesinde doğal bir güzellik elde edebilirsiniz. Peeling de basit ama etkili bir cilt bakım yöntemi olarak öne çıkıyor. Yağlı, akneli ya da sivilceye meyilli ciltler için salisilik asitli ürünleri öneriyoruz. Yumuşak ve temiz bir bitirişi destekleyen gelincik, jojoba ve hurma çekirdekleri gibi besleyici yağlarla dengeli bir cilt elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra hassas ve alerjik ciltler için vegan ve bitkisel içerikli formüller tercih edilmelidir. Kök hücre uyarıcı sprey etkili formül vücudunuzun yenilenme depolarını uyarır ve tek kullanımda dahi pürüzsüz ve genç bir görünüm sağlar.
Güneş lekeleri çoğu kişinin muzdarip olduğu sorunlardan biri. İnatçı lekeler ve renk eşitsizliği üzerine yoğunlaşan formüller tercih ederek cildinizi temizlerken sorunlarla vedalaşabilirsiniz. Cosmedix X-cell serisi aydınlatıcı etkili formül sayesinde temizleme, leke giderme ve renk eşitsizliğine tek ürünle meydan okuyabilirsiniz.

Peeling Önerileri

Kadın erkek, kuru yağlı fark etmeksizin her kişi her cilt bakıma ihtiyaç duyar. Bazen basit bir nemlendirme etkili olurken bazen kapsamlı bir cilt temizliği ile sağlıklı bir görünüme sahip olabilirsiniz. Epionce salisilik asit peeling de çok yönlü bir etki sunarak cildinizin doğal güzelliğini ortaya çıkarır. Anti bakteriyel ve antiinflamatuvar etkisi sayesinde cildi temizlerken aynı zamanda iltihap ve bakterileri yok eder. Anti aging etkili temizleme sunan özel formülü lekeli ciltlerde de yüksek etki gösterir. Bu sayede cildinizi temizlerken etkili bir bakım da yapabilirsiniz.
Kişisel bakım sadece görünümünüzü değil ruh halinizi de olumlu etkiler. Siz de kaliteli ve yüksek etkili ürünlerle benzersiz bir deneyimi tadabilirsiniz.

Devamını Göster
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.