Sıralama seçin
Sırala :
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Steril Pedler

Farklı kullanım alanları olan steril pedler çoğu zaman kurtarıcıdır. Hastanelerde olan kullanımı dışında, günlük bireysel kullanımlar ile de sağlıklı çözümler sunar.

Pamuklu pedler, gazlı bezden üretilir. Tamamen hijyenik bir şekilde kullanımı sağlar. Sağlığınızdan ödün vermeden, en avantajlı şekilde tercih edebileceğiniz ürünlerdir. Hastanelerde en yaygın kullanımı kadın doğumda kullanılan hasta pedidir. Ayrıca ameliyatlarda ve yaralara yapılan pansumanlarda da kullanılır. Steril pedler vücutta, gözde kullanılabilir. Bireysel kullanım açısından da kolaylığı sağlarken aynı zamanda sağlığı garanti ettiğinden mutlaka temin edilmelidir. Pratik bir biçimde korumayı sağladığından, mutlaka ilk akla gelenler arasında bu pedleri tercih etmek olacak.

Göz Pedi Fiyatları

Göz pedlerinin kullanımı zaman zaman göz pansumanı sonrası, zaman zaman enfeksiyon kapan gözlerde önerilir. Fiyat açısından ise en uygun fiyatların olmasına özen gösterilerek hizmetinize sunulmuştur. Kaliteden ödün verilmeden, %100 pamuklu ve steril olan perdelerin en iyi fiyattan satışta olduğunu göreceksiniz. Steril ped gözdeki kullanımı için büyük hassasiyet gerektirir. Satın alma ve üretim aşamasında tüm detaylara dikkat edilerek oluşturulan pedler, mutlaka sizlere ulaştırma aşamasında da titiz hareket edilerek ulaştırılacaktır. Bunları göz önünde bulundurarak siz de kullanım alanı için uygun olan steril ped çeşitleri içinden satın alabilirsiniz.

İndirimli fiyatlar;

Uygulanan indirimleri kaçırmayın. Mümkün olan en uygun ödemeler ile satın alma şansınızın olduğu bu ürünleri kaçırmayın. Hem en iyi fiyatlar hem de avantajlı seçenekler ile temin edilmesi sağlanır.

Vücut Soyucu Ped

Cildin belli bölgelerinde yağlanma, kurumuş deri ve siyah nokta oluşumu söz konusu olabilir. Steril ped çeşitlerinin yanı sıra, önerilen ped vücudun bu deriyi kir ve ölü deriden arındırması için üretilmiştir. Cildinizin yenilenmesi açısından çok iyi bir fırsattır. Hem cildinizin iyileştirilmesi hem de var olan eski derinin kurumuş tabakanın ciltten atılması açısından son derece önemlidir. Bu pedi değerlendirip, cildinizin büyük ölçüde korunmasını ve iyileşmesini sağlayabilirsiniz. Cilt sorunlarının giderilmesini destekler ve cildinizi yeniler. Siyah nokta ve ölü derinin ciltten uzaklaşmasını sağlar. Cildinizin parlak ve canlı gözükmesi için etkili olur. Pürüzlü dokuyu ciltten uzaklaştırır.

Steril Pamuklu Ped

Pamuklu pedin kullanımı yaralarda ya da enfekte olmuş alanlarda olabilir. Steril ped kullanarak bölgenin korunmasını sağlayabilirsiniz. Enfeksiyona yol açmamak açısından yaralı olan bölgelerde de pamuklu steril pedlerin kullanılması önemlidir. Vücudunuz özel, hastalara özel, göz bölgesine özel gibi pek çok seçeneği vardır. Bunları değerlendirmeniz halinde, son derece avantajlı olacağınız bir kullanım sağlar.

Pedlerin boyutları değişir. %100 pamuklu olmasının yanı sıra, aynı zamanda boyutları da farklı sunularak sizlerin kullanım alanına göre kolay sağlayacaktır. Steril ped için göz ya da vücudun farklı alanları için seçim yaparak, pamuklu olan steril olan bu ürünleri en iyi fiyattan alabilirsiniz.

Devamını Göster
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.