SEPETTE HEDİYENİZİ SEÇMEYİ UNUTMAYIN!

Radiant Glow Face Oil by SunKissAlba 60 mL. - Parlaklık veren Yüz Yağı

Derma E
625 TL
313 TL

SunKissAlba x DERMA E’nin en çok bilinen yüz yağı, Jojoba, Argan ve Yalancı İğde yağı ile doğal bir parıltı için Mika içermektedir. Yararları: Parlak Bir Cilde sahip olun.

Alışveriş Listeme Ekle
SEPETTEKİ HEDİYE ÜRÜNLER
 • Ürün Özellikleri
 • Ürün İçeriği
 • Kullanım Detayları
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • SunKissAlba’nın Radiant Glow Face Oil ürünü, DERMA E’nin cilt bakım ürünleri koleksiyonuna özel bir faktör eklemektedir. Jojoba, Argan ve Yalancı İğde dahil olmak üzere SunKissAlba’nın favori cilt bakım yağlarını bir araya getiren olmazla olmaz bir ürün oluşturmak için güzellik ve hayat tarzı influencer’ı olan SunKissAlba ile işbirliği yaptık.

  Zengin yumuşatıcı dokusuna ek olarak SunKissAlba’nın Radiant Glow Face Oil ürünü, cildi beslemek ve derinlemesine nemlendirmek için cilde yararlı antioksidanlar ile formüle edilmiştir. Ekstra parıltı veren Mika, tüm cilt tonlarını şımartan doğal bir parlatıcıdır. Bu yüz yağı, cilt tarafından daha dolgun ve daha pürüzsüz bir görünüm ve his vermek için emilmesinden dolayı hiçbir şekilde kaygan bir katman bırakmaz. Bu nemlendirme, cilt tonunu ve dokusunu yeniler ve daha genç bir görünüm sağlar.

  Sonuç olarak, cilt parlak bir canlılıkla olağanüstü bir yumuşaklığa sahip olur.

  Önemli Bileşenler:

  Jojoba Yağı: Sağlıklı bir görünüm için derinlemesine nemlendiren yağ.

  Yalancı İğde Yağı: Sağlıklı ve bakımlı bir cilt sağlamak için zengin bir antioksidan ve vitamin içeriğine sahiptir.

  Argan Yağı: Sağlıklı bir cilt tonu ve yenilenmiş doku için antioksidan açısından zengin bir nemlendirme sağlayan diğer bir cilt bakım yağıdır.

  Mika: Cildin sağlığını ve doğal parıltısını artıran doğal bir mineraldir.

 • Tüm İçerikler:

  Jojoba Yağı: Sağlıklı bir görünüm için derinlemesine nemlendiren yağ. Yalancı İğde Yağı: Sağlıklı ve bakımlı bir cilt sağlamak için zengin bir antioksidan ve vitamin içeriğine sahiptir. Argan Yağı: Sağlıklı bir cilt tonu ve yenilenmiş doku için antioksidan açısından zengin bir nemlendirme sağlayan diğer bir cilt bakım yağıdır. Ayçiçeği ve Kabak Çekirdeği Yağları: Yağ asidi kaynağı olan bu yağlar özellikle kuru ciltler için yararlıdır. E Vitamini: Nem ve güçlü bir antioksidan gücü sağlar. Mika: Cildin sağlığını ve doğal parıltısını artıran doğal bir mineraldir. Organik Helianthus Annuus (Ayçiçeği) Tohumu Yağı*, Organik Simmondsia Chinensis (Jojoba) Tohumu Yağı*, Etilheksil Palmitat, Organik Cucurbita Pepo (Kabak) Çekirdeği Yağı *, Organik Hippophae Rhamnoides (Yalancı İğde) Meyve Yağı*, Organik Argania Spinosa (Argan) Çekirdeği Yağ*, Tokoferil Asetat (E Vitamini), Mika (CI 77019), Titanyum Dioksit (CI 77891), Demir Oksitler (CI 77491), Doğal Koku Yağları.

 • SunKissAlba’nın Radiant Glow Face Oil ürününü kullanmadan önce iyice çalkalayın. İki veya üç damla yüz yağı alın ve nazikçe temiz cildin üzerine masaj yaparak uygulayın. İstediğiniz gibi gündüz ve gece kullanın. Bu ürün bir gıda maddesi değildir. Bu çok yönlü ürün, iyileştirme için vücut, saç ve yüze uygulanabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.