KAMPANYALARIMIZA GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN!
Yeni
Its a Ten

Miracle Leave-in Product - 295.7 ml

1220
(0 Yorum)
1.200 TL
Bu Üründe şu anda herhangi bir kampanya bulunmamaktadır.

Yumuşak, kabarık saçlar hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Adet Seçiniz
Alışveriş Listeme Ekle
  • Ürün Özellikleri
  • Ürün İçeriği
  • Kullanım Detayları
  • 0 Yorum
  • Donuk, yıpranmış saçlara veda edin ve Mucize Bırakılan Ürünümüz olan yeni saç bakımınız BFF'ye merhaba deyin. Kullanımı kolay sprey, saçı pürüzsüzleştirir, kabarmayı ortadan kaldırır, parlaklığı geri kazandırır ve saçınızın doğal yapısını güçlendirir. Tüm saç tiplerinin doğal parlaklığını ve parlaklığını ortaya çıkarmaya yardımcı olurken, aynı zamanda her kullanımda saçınızı daha güçlü ve sağlıklı hale getirmeye yardımcı olmak için ayçiçeği çekirdeği, yeşil çay yaprağı özü ve ipek amino asitler gibi doğal bileşenlerle doludur. Faydaları: ŞİŞEDEKİ 10 FAYDA: 1. Saçı besler. 2. Termal koruyucudur. 3. Dolaşmaları engeller. 4. Saç renginin korunmasına yardımcı olur. 5. Parlaklığı geri kazandırır. 6. Kıvrımı azaltmaya yardımcı olur. 7. Doğal UV koruyucudur. 8. Kayıp proteinlerin yerine konmasına yardımcı olur. 9. Saçın doğal vücudunu geliştirir. 10. Bölünmüş uçları önlemeye yardımcı olur.

  • Tüm İçerikler:

    Panthenol: Son derece etkili bir güçlendiricidir. Ayçiçeği Çekirdeği Özü: Renk solmasına ve/veya pirinç rengine karşı koruma sağlayan doğal güneş kremidir. Yeşil Çay Yaprağı Özü: Güçlü antioksidanlarla saçı çevresel hasarlardan korur. İpek Amino Asitler: Güç ve parlaklık katarken doğal nem dengesini geri kazandırır. Sitrik Asit (C Vitamini): Saçın doğal gücünü ve güzelliğini koruyan güçlü bir antioksidandır.

  • Miracle Leave-in Product saçıma ne yapar? Sadece durulanmayan bir saç kremi olmanın ötesinde, bu besleyici bakım tek başına veya onarıcı bir şekillendirici ürün olarak kullanılabilir. Hasarlı saçları onarmak, parlaklık katmak ve ipeksiliği artırmak, dolaşıklığı gidermek, kabarmayı kontrol etmek, rengi korumak, kırık uçları ve kırılmayı önlemek, vücudu güçlendirmek ve hatta bir termal koruyucu olarak çalışmak için formüle edilmiştir. Miracle Leave-in Product nasıl kullanırım? Ürünü, fönlemeden veya şekillendirmeden önce ıslak saça uygulayın veya pürüzsüz, kontrollü saçlar için şekillendirici krem yerine kuru saçta kullanın. Miracle Leave-in Product saçımı yağlı bırakır mı? Çoğu saç ürününde olduğu gibi, saçınızın ürünü nasıl idare ettiğini ölçmek için küçük bir miktarla başlayın. Miracle Leave-in Product saçınız için çok ağır olduğunu düşünüyorsanız, ince ve ince saçlar için özel olarak tasarlanmış Miracle Leave-in Lite ürünümüzü denemeyi düşünün! Miracle Leave-in Product boyalı saçlar için güvenli midir? Evet! Miracle Leave-in Product saç rengini kapatır ve korur. Miracle Leave-in Product ısı koruyucu olarak çalışır mı? Evet! Miracle Leave-in Product, UV koruması ve termal (ısı) koruması sunar.

Benzer Ürünler
Son İncelenen Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.