KAMPANYALARIMIZA GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN!
Yeni
Its a Ten

Miracle Leave-in for Blondes - 59.1 ml

1228
(0 Yorum)
390 TL
Bu Üründe şu anda herhangi bir kampanya bulunmamaktadır.

Sarışınlar için mucize bırakır, nemi geri kazandırır!

Adet Seçiniz
Alışveriş Listeme Ekle
  • Ürün Özellikleri
  • Ürün İçeriği
  • Kullanım Detayları
  • 0 Yorum
  • Miracle Leave-in for Blondes, doğal ve boyalı sarı saçlar için tüm avantajlarını sunar. Artık tüm sarışın meraklıları ısı hasarına veda edebilir ve canlı, sağlıklı renklere merhaba diyebilir. Bu durulanmayan ürünün menekşe rengi, pirinç tonlarını tonlar, vurguları ve parlaklığı artırır. Durulama gerektirmeyen güçlü mor formül, sarışınlığı güçlendirmenin yanı sıra kabarmaları giderir, dolaşıklıkları açar ve nemi geri kazandırır! Faydaları: ŞİŞEDEKİ 10 FAYDA: 1. Saç renginin korunmasına yardımcı olur. 2. Termal koruyucudur. 3. Dolaşmaları engeller. 4. Saçı besler. 5. Tüm sarışınlar için tasarlandı. 6. Kıvrımı azaltmaya yardımcı olur. 7. Doğal UV koruyucudur. 8. Kaybedilen proteinlerin yerine konmasına yardımcı olur. 9. Saçın doğal vücudunu güçlendirir. 10. Kütikülü kapatmaya yardımcı olur.

  • Tüm İçerikler:

    Çin Çay Yaprağı Özü: Antioksidanlar ve besinlerle genel saç sağlığını iyileştirir. Hidrolize İpek Proteini: Güç ve parlaklık katarken doğal hafif nem dengesini geri kazandırır. Acai Özü: Çekme mukavemetini ve parlaklığı artırır. Pantenol: Son derece etkili bir güçlendiricidir. Ayçiçeği Çekirdeği Özü: Kuruluk ve renk solmasına veya pirinç rengine karşı koruma sağlayan doğal güneş kremidir. Limon Suyu: Sarı tonları ve vurguları geliştiren ve birikmeyi en aza indiren meyve bazlı öz. Keten Tohumu Yağı: Saç gövdesine nüfuz eden karmaşık doğal yağ ve nemlendirici madde. Linalool: Bitki bazlı şekillendirici ve koku. Citronellol: Saçı mantar ve kir birikmesi gibi çevresel tehlikelere karşı güçlendiren limon kokulu bir yağ.

  • Miracle Leave-in for Blondes ne zaman kullanırım? Miracle Leave-in for Blondes günlük olarak, duştan sonra ve saç şekillendirmeden önce saçların dolaşıklığını gidermek ve ısıya karşı korumak için kullanın. Miracle Leave-in for Blondes nasıl kullanırım? Temiz, nemli saça parmaklarınızla çalışarak uygulayın. Fön kurutmadan veya ısıyla şekillendirmeden önce kısmen havayla kurutun (10 dakika). Bu ürün aynı zamanda şık saç stilleri veya açık hava eğlencesi için mükemmel bir evcilleştirme/tutma ürünü yapar. Hafifçe saç spreyi veya sprey jeli uygular gibi uygulayın. Miracle Leave-in for Blondes normal Miracle Leave-in Products arasındaki fark nedir? Sarışınların daha çok eğlendiğini söylüyorlar ama aynı zamanda daha hafif buklelerin bakımına gelince daha fazla zorluk çekiyorlar! Sarışın Koleksiyonumuz, sarılık, donukluk, renk solması, kuruluk ve stres ve hasara karşı ekstra hassasiyet gibi doğal ve renk işlem görmüş sarışınların genel sorunlarını çözer. Miracle Leave-in for Blondes boyalı saçlar için güvenli midir? Evet! Miracle Leave-in for Blondes saç rengini kapatır ve korur. Miracle Leave-in for Blondes ısı koruyucu olarak çalışır mı? Evet! Miracle Leave-in for Blondes, UV koruması ve termal (ısı) koruması sunar.

Benzer Ürünler
Son İncelenen Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.