Sıralama seçin
Sırala :
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Makyaj Temizleyiciler

Makyaj temizleyiciler özellikle cilt tipine ya da makyaj çeşidine göre seçildiklerinde ciddi anlamda etkili olan ürünler olsa da ürünlerin içeriklerinin doğal olması da ürün seçiminde gerçekten etkili bir kriterdir.

Mümkün olan en doğal içerikli ürünlerin tercih edilmesi, makyajın yapılmış olduğu cilt yüzeyinin en uygun şekilde temizlenmesi konusunda, tercih eden kişiye yardımcı olacaktır. Pek çok kadın, güzelliğine güzellik katmak amacı ile kullandığı makyaj ürünlerini, ciltlerinin durumu bozulmadan uzaklaştırmayı tercih etmektedir ve bunun için ürün arayışına girmektedir.

Dermolisa web sitesinde bulunan makyaj temizleyiciler, içeriklerindeki doğal yağ özleri sayesinde, makyajı ciltten uzaklaştırma konusunda yardımcı olurken cildi besler ve temizleme işlemlerinden sonra da hava alması konusunda cildi destekler.

Göz Makyaj Temizleyici

Pek çok cilt tipi, yüz bölgesi ya da makyaj yoğunluğu için ayrı ayrı makyaj temizleme ürünü bulmak mümkündür ancak konu göz makyaj temizleyici olduğunda pek çok kadın oldukça temkinli davranmaktadır.

Yüz derisi, hassas yapısı nedeni ile mümkün olan en doğal ürünlerin kullanılmasını gerektirmektedir ve yüz içerisinde ne hassas olan bölge ise göz bölgesidir. Bu nedenle bu bölge için tercih edilecek olan makyaj temizleyicilerin hem doğal içerikli hem de besleyici ve arındırıcı özellikle olması gerekir.

Dermolisa web sitesinde bulunan Strivectin Hyaluronik Cushion Temizleyici jel, içeriğindeki hyaluronik asit sayesinde göz çevresindeki kırışık görünümün daha uzun süre düzgün görünmesine yardımcı olur, cildi arındırır ve temizler.

En İyi Makyaj Temizleyici

Pek çok kadın için, “en iyi” tanımlaması farklı anlamlara gelmektedir. Ancak en iyi makyaj temizleyici denildiğinde pek çok kadının bu üründen beklentisi aynıdır.

Derinlemesine temizlik, sıkı görünüm veren bir formül, cilde yağlıymış gibi bir görüntü vermeyen içerik, kırışıklıklara savaş açan yapılanma ve tüm bunları olabildiğince doğal olarak bir araya getiren, şık bir ürün kutusu.

Dermolisa web sitesinde yer alan Derma E ürünleri, karma ve yağlı ciltler için geliştirmiş oldukları özel formüller sayesinde, cildin hem makyajdan hem de kirden arınmasını sağlarken cilde mat bir görünüm verme ve kırışıklıklar ile savaşma özelliğine sahiptir.

Bunun yanı sıra, yine Derma E imzalı, kuru ciltler için derinlemesine nem bakımı yapan ürünleri de sitede bulmak mümkündür.

Doğal Makyaj Temizleyici

Kadınların pek çoğu, çok işlevli bile olsa bir üründen doğal olmasını beklemektedir. Özellikle cilt temizliği söz konusu olduğunda içeriği mümkün olduğunca doğal olan ürünler kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilir. Bu nedenle doğal makyaj temizleyici arayan pek çok kadın, içeriğindeki yoğun su molekülleri nedeni ile Derma E Ultra Nemlendirici Alkali Yüz Temizleyici ya da Derma E Kuru Ciltler için Temizleme Jeli ürünlerini tercih etmektedir.

Daha vitaminsel ancak yine doğal bir dokunuşu cildinde hissetmek isteyen kadınlar ise Derma E C Vitaminli Temizleyici ve Maske gibi ürünleri tercih etmektedir.

Devamını Göster
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.