Sıralama seçin
Sırala :
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Makyaj Fırçaları

Makyaj ürünlerinin cilt üzerine yedirilmesi ve dengeli şekilde dağılması için kullanabileceğiniz çok çeşitli makyaj fırçaları, Dermolisa olarak sizler için hazırladığımız kategoride bulunmaktadır. Fondöten, pudra, kapatıcı, kontür, allık, göz farı gibi farklı makyaj malzemeleri için özel olarak hazırlanmış tasarımlara sahip ürünler vardır. Makyajınızın canlı ve taze bir görünüm kazanmasına yardımcı olacak bu fırçalar ile nefes kesici sonuçlar elde edebilirsiniz.

Her makyaj malzemesinin uygulanacağı bölge ve yapısı farklı olduğundan tercih edilen fırçanın da buna uygun olması önemlidir. Makyaj fırçaları arasında toz ve likit fondöten için sunulan farklı ürün seçenekleri bulunmaktadır. Malzemeleri doğru fırçalar ile uygulayarak olabilecek en iyi sonuçlara ulaşabilirsiniz. Malzemelerin cildiniz üzerine düzgün şekilde uygulanmasını sağlayabilirsiniz. 

Makyaj Fırçası Setleri

Sayfamızdaki ürün kategorisi içerisinde tekli alım olanaklarının yanı sıra, makyaj fırçaları setleri de bulunmaktadır. Makyaj uygulamaları sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz farklı fırçaları barındıran bu setler, alışveriş sürecini kolay hale getirmektedir. Tek bir ürün ile gereken tüm fırçalara sahip olmanızı mümkün kılmaktadır.

Popüler olarak tercih edilen setlerden birisi, Glowy Cheeks Kit olarak geçen; ışıltılı yanaklar için allık kitidir. İçerisinde krem tipinde bir allık, renkli nemlendirici özellikli likit fondöten ve bunlara uygun fırçalar yer almaktadır. Cilt makyajı için ihtiyaç duyabileceğiniz temel malzemeleri içeren bu set, yanaklarınızda uzun süre dayanacak doğal bir etki bırakmaktadır. Hafif yumuşak pembelik, cildinize ışıltı katacaktır. Makyaj fırçaları yardımıyla kolay uygulama süreci, kısa dakikalar içerisinde işlerinizi tamamlamanızı sağlayacaktır.

Makyaj Fırçası Fiyatları

Dermolisa olarak sizlere sunduğumuz makyaj fırçaları kategorisi, ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünlere ulaşmanızı mümkün kılan, uygun fiyat aralıklarına sahiptir. Fiyatlar, tekli alım veya set olmasına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Kampanya fırsatlarımızdan yararlanarak güzellik bakım sürecinize ekleyeceğiniz makyaj fırçalarına ulaşmak oldukça kolaydır.

Cilt üzerinde yumuşak bir dokunuş bırakması için özel olarak hazırlanan bu ürünler, makyaj malzemesinin dengeli şekilde dağıtılmasını sağlar. Hassas bir yapısı olmasına rağmen cilt üzerinde tam kapama ve etki sunmaktadır. Kirlendiğinde su yardımıyla kolayca temizlenebilen başlıkları bulunmaktadır. Fırçaların üretiminde tercih edilen yüksek kaliteli materyal ve pratik temizlik süreci, sayfamızdaki ürünlerin uzun süreli kullanım keyfi kazandırmasını garantiler niteliktedir.

Uygun Fiyatlı Makyaj Fırçası Modelleri

Yüksek kalite standartları ile beğenileri toplayan Youngblood gibi markaların makyaj fırçaları, sayfamızdaki kategoride sunulmaktadır. Dermolisa olarak sizlere sunduğumuz fırsatlar, ünlü markanın fırçalarına ulaşmayı kolaylaştırmaktadır. İnternet üzerinden alışveriş sürecimizi takip ederek istediğiniz tüm makyaj fırçaları seçeneklerini uygun fiyat aralıkları ile alabilirsiniz.

Özel olarak hazırlandığı makyaj malzemesine bağlı olarak fırçaların kalınlıkları artmaktadır. En ince tasarımlara sahip ürün seçeneklerinden birisi, far fırçalarıdır. Bu tasarımı göz çevresi gibi küçük alanlarca zarif dokunuşlar yapılmasını mümkün kılmaktadır. Sayfamızdaki far fırçaları sayesinde her renkten far, zahmetsiz şekilde sürülebilir. Küçük renk pigmentlerinin karıştırılması ve dağıtılması profesyonel bir etki bırakır. Göz çevresinde yapılabilen renk geçitlerinin yumuşak bir görünüm kazanmasına yardımcı olabilir. En kalın tasarıma sahip ürün seçeneklerinden birisi ise, fondöten fırçalarıdır. Cilt geneline fondöten yayılımını mümkün kılan bu tasarım kalın olmasına rağmen, oluşturduğu görünüm oldukça narin dokunuşlara sahiptir.

Devamını Göster
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.