SEPETTE HEDİYENİZİ SEÇMEYİ UNUTMAYIN!
%20
Yeni
Stokta Yok

Line Soothing Duo Kit

Strivectin
735,79 TL
588,63 TL

En çok Satan Ürünümüz SD Advanced™ PLUS Yoğunlaştırılmış Konsantre Nemlendirici 60 mL ve Line BlurFector™ Instant Wrinkle Blurring Primer 30 mL içermektedir.

Ürünler Orijinal Boydur.

Alışveriş Listeme Ekle
SEPETTEKİ HEDİYE ÜRÜNLER
 • Ürün Özellikleri
 • Ürün İçeriği
 • Kullanım Detayları
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • İki Orijinal Boy Ürün içermektedir.

  1- SD Advanced PLUS Yoğunlaştırılmış Konsantre Nemlendirici 60 ml

  Kırışıklık karşıtı fenomen kreme dönüşen ikonik çatlak kremimiz artık daha konsantre ve her zamankinden daha güçlü. NIA-114 ile güçlendirilmiş ve Bakır-Üçlü peptit ve Deniz bazlı Ferment içeren Collagex-CE Kompleksi ile bir üst seviye formüle edilmiş bu ileri jenerasyon nemlendirici 10 farklı cilt kolajenini hedef alır ve cilt elastikiyetini güçlendirerek kırışıklıkları ve çatlakları gözle görünür bir biçimde azalttığı klinik olarak ispat edilmiştir.

  Bu dönüştürülmüş ürün iki haftada

  * kırışıklıkların görünümünü ve sadece 4 haftada * çatlakların izlerini geçirerek 10 farklı kolajeni hedef alır.** *Aletlerle yapılan test sonuçlarına dayanarak **Deri altı (dermal) değerlendirme sonuçlarına dayanarak.

  Ne Yapar?

  1) Cildi güçlendiren 10 farklı kolajeni hedef alır

  2) Sadece iki haftada ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltır.*

  3) Sadece dört haftada çatlakların görünümünü azaltır.**

  4) 72 saat boyunca kesintisiz nem verir.***

  *Aletlerle yapılan test sonuçlarına dayanarak

  **Deri altı(dermal) değerlendirme sonuçlarına dayanarak

  *** Aletlerle yapılan test sonuçlarına dayanarak

  Kolajeni Hedef Alma Bilimini yeniden düzenledik 

  Bu yoğun nemlendirici kırışıklıkların ve çatlakların görünümünü gözle görünür bir biçimde azaltmak için 10 farklı kolajeni hedef alır.

  1) İnce çizgiler

  2) Derin kırışıklıklar

  3) Çatlaklar

  4) Cilt yapısının görünümlerini düzelttiği klinik olarak ispatlanmıştır.

  2- Line BlurFector™ Instant Wrinkle Blurring Primer 30 mL 

  Optikal flulaştırıcı mikroküreciklerle formüle edilmiş cilt bakımı da yapan, cildin nefes almasını sağlayan ürün derin kırışıklıkların görünümünü anında flulaştırır. Makyaj bazı olmasının yanında cilt bakımı etkisi de vardır.

  Ne yapar?

  • Kırışıklıkların görünümünü flulaştırarak anında doldurur.
  • Çizgilerin daha belirgin olmasına yol açan makyajın kırışıklıkların içine dolmasını engeller.
  • Cilde nefes aldıran formülü sayesinde makyaj için cildi hazırlar ve makyajın daha uzun süre kalmasını sağlar.

  Sözümüz Bu 
  Rüya formül makyajınızın daha uzun süre kalmasını sağlar. Makyaj öncesi için gerekli olan bu primer cildin yapısını da düzgünleştirir ve makyajın daha uzun süre dayanmasını sağlar. Eğer makyajsız görünümü daha çok seviyorsanız, bu primer makyaj yapmadan tam da istediğiniz doğal görünümü size verecektir.

 • Tüm İçerikler:

  SD Advanced™ PLUS Yoğunlaştırılmış Konsantre Nemlendirici 60 mL:

  Aqua (Su, Eau), Gliserin, Pentaeritritil Tetraizostearat, Trimetilolpropan Trikaprilat / Trikaprat, Neopentil Glikol Diheptanoat, Propanediol, Miristil Nikotinat, Setearil Alkol, Bütilen Glikol, Bis-Stearil Dimetikon, Tertisikarbonat, Glitatrikarbonat, Tiltikarbonat, Tertilumaglikat Stearoksimetikon / Dimetikon Kopolimeri, 1,2-Heksandiol, Palmitoil Tripeptit-38, Oryza Sativa (Pirinç) Kepeği Ekstresi, Palmitoil Tetrapeptid-7, Astrocaryum Murumuru Çekirdeği Tereyağı, Palmitoil Tripeptit-1, Bakır Tripeptit-1, Sakarit İzomeratı, Panthol, Hidroksit Akrilat / Sodyum Akriloyldimetil Taurat Kopolimeri, PEG-40 Stearat, Astrocaryum Vulgare Çekirdeği Yağı, Polysilikon-11, Butyrospermum Parkii (Shea) Tereyağı, Ceteareth-20, Bisabolol, Kaprilhidroksamik Asit, Nicotiana Benthamiana Heksapeptid-40-Olilop-Lunapopat (Yeşil Fasulye) Çekirdeği Ekstresi, Aloe Barbadensis Yaprak Suyu, Bacillus / Deniz Tuzu Ferment Filtrat, Zingiber Officinale (Zencefil) Kök Ekstresi, Ro smarinus Officinalis (Biberiye) Yaprağı Ekstresi, Poligliseril-4 Diizostearat / Polihidroksistearat / Sebakat, Pentaclethra Macroloba Çekirdeği Yağı / Behenik Asit / Aminopropanediol Amidler / Esterler, Helianthus Annuus (Ayçiçeği) Ekstraktı, Hidroliz Hyabolum, Hyalyum, Hitalyum, Hitalyum, Hidrosit, Nymphaea Alba Çiçek Özü, Metilglukozit Fosfat, Setil Hidroksietilselüloz, Adenosin, İzoheksadekan, Sorbitan İzostearat, Hidroksipropil Siklodekstrin, Bakır Lizinat / Prolinat, Aminometil Propanol, Dikapirileastrat, Sasetastrattastrat, Sodyum Asetatstrat EDTA, Koku (Parfüm), Laktik Asit, Mika, Rutin, Tokoferol, Sodyum Sitrat, Sitrik Asit, CI 77891 (Titanyum Dioksit), CI 77491 (Demir Oksitler)

  Line BlurFector™ Instant Wrinkle Blurring Primer 30 mL:

  Siklopentasiloksan, Polimetil Metakrilat, İzododekan, Dimetikon, Dimetikon Çaprazpolimer, Mika, Dimetikon / Vinil Dimetikon Çaprazpolimeri, C12-15 Alkil Benzoat, Miristil Nikotinat, Evodia Rutaecarpa Meyve Özü, Hidrolize Edbaspolpolpolpolt, Talaspoltakol, Tatakolikol Tatakolikol ), BHT, Sitrik Asit, Potasyum Sorbat, Sodyum Benzoat, Fenoksietanol, CI 77491 (Demir Oksitler), CI 77891 (Titanyum Dioksit), CI 77492 (Demir Oksitler). 

 • SD Advanced™ PLUS Yoğunlaştırılmış Konsantre Nemlendirici 60 mL:

  1) Temiz olan tüm yüzünüze veya kullandığınız serum ardından göz bölgesi hariç sabah ve akşam uygulayınız.
  2) Kırışıklık olan bölgelere yoğunlaşarak nazikçe masaj yapınız.
  3) Çatlaklar için, hedef aldığınız bölgeye masaj yaparak temiz cilde sabah ve akşam uygulayınız.

  Line BlurFector™ Instant Wrinkle Blurring Primer 30 mL:

  1.Makyaj öncesi sabah cilt bakım rutininizin son adımı olarak Blur-Fector’ı uygulayınız.
  2.Güneş koruyucunuzu uyguladıktan sonra, kırışıklık ve çizgi olan bölgelere yoğunlaşarak bir nohut tanesi miktarı kadar BlurFector’ı tüm yüzünüze uygulayınız.
  3.Gözçevresi hariç gün içinde ihtiyacınız olduğunda tekrar uygulayabilirsiniz.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.