KAMPANYALARIMIZA GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN!
Peter Thomas Roth

Lashes to Die for Turbo Conditioning Lash Enhancer - 4,7 ml

24-01-004
(0 Yorum)
1.920 TL

Güçlü bir kirpik arttırma tedavisinde %11 Peptit Kompleksi ve Biyotin, doğal kirpik uzunluğu, kalınlığı, yoğunluğu ve dolgunluk görünümünü gözle görülür biçimde iyileştirmeye yardımcı olur.

Alışveriş Listeme Ekle
 • Ürün Özellikleri
 • Ürün İçeriği
 • Kullanım Detayları
 • 0 Yorum
 • Güçlendirilmiş %11 Peptit Kompleksi ve Biyotin gözle görülür bir şekilde kirpiklerin doğal uzunluğunu, kalınlığını ve yoğunluğunu arttırırken; %10 iyileştirme kompleksi, Aloe Vera ve Tahiti Plankton Özü kuru; kırılgan kirpiklerin görünümünü nemlendirmeye, yumuşatmaya ve geliştirmeye yardımcı olur. A, C ve E vitaminlerinin güçlendirici özellikleri ve besinleri antioksidan faydaları artırmaya yardımcı olur. Kirpikleriniz güzel, sağlıklı ve lüks kalır.

 • Ana İçerikler:

   

  • 11% Peptide Complex & Biotin (% 11 Peptit Kompleks ve Biotin): Kirpiklere oğal hacim veren, uzunluğu ve dolu görünümünü geliştiren özel bir peptit karışımı.

   

  • 10% Conditioning Complex ( % 10 Yumuşatıcı Bileşik): Kirpikleri nemlendiren ve yumuşatan içerik.

   

  • Tahitian Plankton Extract (Tahiti Plankton Ekstresi): Kuru ve kırık kirpiklerin görünümünü iyileştirmeye yardımcı olur.

   

  Tüm İçerikler:

  Su / Aqua / Eau, Gliserin, Propilen Glikol, Myristoyl Pentapeptide-17, Myristoyl Hexapeptide-16, Biyotin, Aloe Barbadensis Yaprak Suyu, Plankton Özü, Retinil Palmitat, Tokoferil Asetat, Askorbik Asit, Sodyum Hyaluronat, Pantenol, Akrilatlar Alkil Akrilat Çaprazpolimer, Benzoik Asit, Hidrolize Glikozaminoglikanlar, Silika, Sodyum Propoksihidroksipropil Tiyosülfat Silika, Trietanolamin, Siklodekstrin, Disodyum Edta, Peg-8 Dimetikon, Pentilen Glikol, Heksilen Glikol, Benol, Glikol, Sodyum, Glikol, Sodyum, Glikol oktildodekanol, Fenoksietenol.

 • Hassas aplikatör ucunu kullanarak, geceleri üst kirpik çizgisi boyunca ince hat şeklinde içeriden dışa doğru uygulayın. Sonra, yoğun aplikatör fırçayı kirpiklere içten dışa doğru fırçalayın. Ürünü sadece temiz cilde uygulayın ve gecede bir kereden fazla uygulamayın. Kaşlarda da kullanılabilir. - Göz doktoru tarafından test edilmiştir - Dermatolog tarafından test edilmiştir - Kontakt lens kullanıcıları için güvenlidir - Hassas gözler için uygundur Uyarı: Göz ile temasından kaçının. Temas oluşursa suyla yıkayın. Kızarıklık veya tahriş meydana gelirse kullanmayı bırakın. Tahriş fazla ise, derhal doktorunuza danışın. Herhangi bir maddeye karşı duyarlıysanız kullanmayın. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Yanlışlıkla yutulması halinde, yerel bir zehir kontrol merkezini arayın. Feragatname: Lashes To Die For® Turbo Conditioning Lash Enhancer, saç dökülmesini tedavi etmek.

Benzer Ürünler
Son İncelenen Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.