Sıralama seçin
Sırala :
Toplam 52 ürün görüntüleniyor.

Pullanma ve Kızarıklık Krem

En sık karşılaşılan cilt sorunları arasında pullanma ve kızarıklık yer alır. Pullanma ve kızarıklık krem kullanımı ile azaltılabilir.

Cilt dokusunun kuru olması, pullanmaya neden olan ilk etkenlerden biridir. Ancak bunun dışında farklı cilt sorunları, cildin sebum dengesinin bozulmuş olması da pullanmaya yol açabilir. Kızarıklık sorunu ise döküntü ile birlikte ortaya çıkabilir. Döküntünün olması halinde, cildin alt tabakası ortaya çıkacaktır. Bunun önlenmesi için yapılması gereken pullanma ve kızarıklık krem ürünlerini inceleyerek, doğru ürünü bulmaktır. En doğru ürünün düzenli kullanım ile mevcut olan pullanma ve kızarıklık sorununun giderilmesi sağlanabilir.

Kızarıklık Giderici Krem

Kızarıklığın giderilmesine özel kremler oluşturulmuştur. Kremlerin içeriğinde cildi besleyen ve doğal yapıları il sakinleştirme etkisi yaratan maddeler bulunur. Pullanma ve kızarıklık krem kullanarak siz de cildinizdeki rahatsızlık veren kızarıklığın giderilmesini sağlayabilirsiniz. Kızarıklık sorununa kesin çözüm olan kremleri tercih etmeniz önerilir.

Kuru ciltlere özel kızarıklık giderici krem;

Cildinizin aynı zamanda kuru olması, döküntüye yol açar. Cilt dokusunun sürekli olarak yenilenmesi bir süre sonra ciltte kızarıklık meydana getirebilir. Cildin düzenli olarak nemlendirilmesi gerekir. Pullanma ve kızarıklık krem cildin aynı zamanda doğru nem dengesine ulaşmasını sağlar. Bunun için düzenli olarak kullanarak cildinizin sebum dengesini de yeniden oluşturmanız gerekir. Düzenli şekilde krem kullanarak sorunu çözebilirsiniz.

Pullanma Karşıtı Rahatlatıcı Krem

Pullanmaya özel üretilen kremler, cildin rahatlamasını sağlar. Cildi gergin olan, kurumuş olan kişilerin ciltlerinde döküntüler meydana gelir. Pullanma ve kızarıklık krem kullanarak, cildin nemlenmesi dışında aynı zamanda beslenme de olur. Beslenen cilt ile birlikte, cilt dokusunun altında yer alan pigmentler de artar. Bu sayede cildin kendisini toparlanması desteklenmiş olur.

Ciltteki döküntüleri gideren krem;

Nem dengesinin korunması için nemlendirme işleminin gün içinde en az iki kere uygulanması gerekiyor. cildin kuruluk durumuna göre, rahatsızlık vermesi halinde hemen uygulama yapılabilir. Özellikle dudak çevresi için nemlendirmenin daha sık olması önemlidir. Pullanma ve kızarıklık krem önerileri arasında yüz ve çevresine özel olarak üretilenler var. Vücut için de ayrıca üretilen kremleri tercih edebilirsiniz.

Atopik Cilt Bakım Ürünleri

Korziton içermeyen, cilt bariyerini inceltmeden onaran kremler arasındadır. Bebeklerde ve çocuklarda da kullanım için önerilir. Yoğun lameller lipid içerdiğinden, cildin sağlıklı şekilde nemlendirilmesini destekler. Pullanma ve kızarıklık krem için de tercih edilir. Koruyuculudur ve parfüm de içermediğinden çok daha sağlıklıdır. Kaşıntı sorununu çözmeye özel olan üretilenleri de olduğundan, döküntü ile birlikte aynı zamanda kaşıntı problemi yaşayanlar tercih edebilir.

Sağlıklı olan kremleri tercih etmek isteyenlere özel üretilmiştir. Siz de pullanma ve kızarıklık krem çeşitleri arasında yer alan bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Sitede yer verilen en uygun fiyatlar sayesinde, avantajlı hizmet alacaksınız.

 

 

Devamını Göster
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.