Sıralama seçin
Sırala :
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Kirpik Uzatma Serumu

Kirpik uzatma serumu pek çok anlamda belirli bir boydan sonra asla sırma gibi uzamayan kirpikler için düşünülmüş ve üretilmiş bir üründür.

Bilindiği gibi, yoğun maskara uygulaması ya da daha estetik işlemler her ne kadar kirpikleri dolgun ve uzun gösterse de bir yerden sonra maskaralar kirpik diplerinde birikimlere neden olmakta ve bu da kirpik dökülmelerine ya da kirpik köklerinin zayıflamasına neden olmaktadır.

Bu etkilerin daha az görülmesi ya da yaşanması için, maskaraların da bakım ürünleri gibi doğru seçilmesi gerekmektedir. Maskaraların da yoğunlukları kadar fırça özellikleri, besleyici olma durumu ya da içerikleri önemlidir.

Diplerde birikim yapsa bile kirpiklere zarar vermeden besleyebilen ve kirpik diplerinin hem hava almasını sağlayan hem de bu noktadaki kan dolaşımını hızlandırarak kirpiklere bakım yapan GrandeLash Peptit içerikli güçlendirici maskara, Dermolisa web sitesinde satışa sunulmuştur.

Kirpik Uzatma ve Gürleştirme Serumu

Kirpi uzatma ve gürleştirme serumu adı altında pek çok farklı ürüne denk gelmek mümkün ancak kirpikler kadar hassas bir bölgede bulunan ve gözlerin tüm aurasını etkileyen yapılar için özel olarak tasarlanmış ve içerik bakımından tamamen kirpiklere göre üretilmiş olan ürünleri bulmak oldukça zordur.

Bu noktada, GrandeLash MD Kirpik uzatıcı serum, içeriğindeki aminoasitler ve besleyici mineraller ile en çok tercih edilen ürün olarak bilinmektedir. Kirpikleri diplerden uçlara besleyerek daha gür, daha sağlıklı, daha yoğun ve daha uzun görünmeleri için etki eden ürün, kullanıcıları tarafından oldukça beğenilmektedir.

Kaş Kirpik Uzatma Serumu

Kaş kirpik uzatma serumu ve bu alanda kullanılan ürünlerin pek çoğu, doğal yağlar içermesinin yanı sıra genel olarak işlevsizdir. Kaşların ve kirpiklerin beslenebilmesi için doğal yağlardan çok daha fazlası gerekmektedir.

Grandelash Krem formunda kaş şekillendirici, kaşların daha gür görünmelerine yardımcı olurken aynı zamanda kaşlara düzgün bir şekil de sağlamaktadır. İçeriğindeki mineral ve aminoasitlerin yoğunluğu sayesinde kullanımından itibaren 4 aylık süre içerisinde kaşlarda kalıcı bir sonuç alınmasına yardımcı olmaktadır ve bu sayede pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Dermolisa web sitesi içerisinde bulunan ürün, aminoasit yoğunluğu sayesinde de kaş diplerini besleyerek kopmaları engeller ve daha yoğun bir görünüm sağlar.

Kirpik Uzatma Serumu Fiyatı

Kirpik uzatma amacı ile pek çok farklı ürün bulunmaktadır ve ürünlerin içeriklerine göre kirpik uzatma serumu fiyatları da değişiklik göstermektedir.

İçerikleri fazla yoğun olmayan ya da kirpikler için gereken her türlü mineral ve besin ögesini içermeyen ürünler daha uygun fiyatlı olmakla birlikte, protein ve aminoasit yönünden zengin olmasının yanı sıra vitamin ve mineral takviyeleri ile zenginleştirilmiş ve belirli kullanımda 100 kullanıcıdan 98 tanesinde olumsu sonuç veren ürünlerin fiyatları, daha farklı olmaktadır.

Ürünlerin fiyat dengeleri tamamen içeriklerine ve etki oranlarına göre değişmektedir.

Devamını Göster
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.