Sıralama seçin
Sırala :
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Kimyasal Peeling Fiyatları

Kimyasal peeling, kimyevi ajanların deriye uygulanması temeline dayanan bir işlemdir. Kontrollü bir hasar yaratıp sağlıklı derinin ortaya çıkması için uygulanan bu işlem profesyonellerin gözetiminde yapılmalıdır. Burada amaç, cilt sorunlarının iyileşmesi için problemli derinin kontrollü olarak hasarlanıp sağlıklı deriye iyileşmesini sağlamaktır. Uygulanan kimyasallar, içerikleri ve dozajları profesyonel kişilerce hazırlanmalı yahut belli sınırlar içerisinde kalmalıdır. Bu sayede derinin katmanlarına nüfuz eden etkili bir peeling sağlanabilir.
Kimyasal peeling fiyatları, uygulanan kimyasal ajanın türüne ve miktarına göre değişmektedir. Marka ve yardımcı ürünler de fiyatlarda değişim yaratan bir diğer unsurdur. Yüzeyel, orta derinlikte ya da derin peeling etkisi yapan ürünlere göre fiyatlarda değişimler olabilmektedir.

Evde Kimyasal Peeling

Cilt bakımı ve güzelleştirme işlemleri geçmişe nazaran artık daha kolay erişilebilir bir noktada. Evde cilt bakımı yapmaksa artık herkesin kolayca uygulayabileceği bir seçenek oldu. Evde kimyasal peeling uygulama işlemi etkili yöntemlerden bir tanesidir. Hücre döngüsü ve nemlendirmeyi teşvik eden alfa hidroksi asit içerikli epionce malic asit bu işleme özel ürünlerden bir tanesidir. Nötralizör ile beraber uygulanan malik asit parlaklık, minimum soyulma ile nem ve sağlıklı hücreler sunar.

Ben daha kolay ve basit bir işlemden yanayım diyorsanız kimyasal peelingler ile benzer etki sunan Cosmedix reduce yatıştırıcı serumu deneyebilirsiniz. Onarım ve yenileme döngüsünde daha nazik bir deneyim sunan bu ürünle kızarıklıkları da engelleyebilirsiniz. Kimyasal tedavi sonrası da kullanabileceğiniz bu ürün peeling işleminin hassas ciltlerde yaratabileceği olumsuz sonuçları engeller.
Bunun yanı sıra kapsamlı ve etkili bir cilt bakımı sunacak başlangıç kitleri de uygun bir tercih olabilir. Cosmedix clarifying ve cleansing kit kapsamlı bir cilt bakımı deneyimini tek pakette sunuyor. Leke temizleme, nemlendirme, ölü derilerden arındırma, cildi yatıştırma ve cilt soyulmasını minimalize ederek fazla yağın emilimini sağlar.

Kimyasal Peeling Nasıl Uygulanır?

Kimyasal peeling, özel içeriği sayesinde cildinizin yenilenme sürecini hızlandırır. Kimyasal içeriğin uygun dozda ve nazikçe cilde uygulanması esasına dayanan işlemde temel amaç ölü ve problemli derinin dökülüp yerini sağlıklı ve canlı deriye bırakmasıdır. Cilt tıkanıklıkları, solgunluk, sivilce, akne gibi birçok problemi ortadan kaldırırken aynı zamanda besleyicilik de sunar. Pürüzsüzlük veren yapısı sayesinde anında etkiyi ilk uygulamadan itibaren görebilirsiniz. Kesintisiz bir işlem sunması sayesinde kolayca uygulayabilir ve günlük işlerinize devam edebilirsiniz.
Epionce lite peel refresh serisi damlalıklı solüsyonuyla kolay ve etkili bir cilt bakımı yapmanızı sağlar. Cildi tazeleyen ve yenilen yapısı sayesinde kalıcı bir etki yapar. Siz de cilt sorunlarınızla hızlı ve kolayca baş etmek istiyorsanız hemen sipariş ederek yenilenmeye başlayabilirsiniz. Sağlıklı, doğal içerikli ve kaliteli markaların ürünleriyle cilt bakımında profesyonel bir deneyimi yaşamak için hemen sipariş etmeyi unutmayın.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.