Sıralama seçin
Sırala :
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Kaş & Kirpik Bakım Ürünleri

Uzun ve gür kirpiklere sahip olmak her bireyin istekleri arasında yer alır. Doğal içerikler kullanılarak üretilen kaş & kirpik bakım ürünleri kullanarak sizler de istediğiniz kirpik görünümüne sahip olabilirsiniz. Kaşlarınızda herhangi bir işlem yaptırmak istemiyorsanız aynı şekilde bakım ürünlerini kullanarak gür kaşlara sahip olabilirsiniz. Özel uçlu fırçalara sahip olan bu ürünlerin kullanımı da oldukça rahattır. Kullanmaya başladığınız günden itibaren etkisini görebileceğiniz bakım ürünleri hacimli ve uzun kirpiklere kısa sürede kavuşmanızı sağlar. Kirpiklerinizin uzun görünmesini sağladığı gibi kirpik diplerinin de güçlenmesinde yardımcı olur. Zayıf ve kısa kirpikleriniz için sizler de gönül rahatlığı ile serumlardan kullanabilirsiniz. Tüm bakım ürünleri uzman doktorlar tarafından gözlemlendikten sonra satışa sunulur.

Kaş Bakım Ürünleri

Kaş bakım ürünleri, doğal görünümlü ve gür kaşlar için en etkili ürünler arasında yer alır. Kaş serumları içeriğinde yer alan E vitamini ve özel yağlar ile kaşların yumuşak bir yapıya kavuşmasını sağlar. Yumuşak bir yapıya kavuşan kaşlar daha doğal görünür. Kaş bakım ürünleri düzenli olarak kullanıldığı takdirde etkisini gösterir. Kaşlarınıza masaj yaparak az miktarda uygulayabilirsiniz. Tek damlasında dahi büyük etki eden kaş bakım ürünleri günlük kullanım için uyum sağlayan ürünlerdendir. İçeriğinin %100 doğal olmasından dolayı gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Kaşlarınızda dökülme varsa ve seyrek görünüyorsa sizler de kaş bakım ürünlerini kullanarak yeniden kaşlarınızın doğal görünümüne kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Kirpik Bakım Ürünleri

Dolgun ve hacimli kirpikler, gözleri daha güzel gösterir. Kirpik bakım ürünleri, doğal olarak üretilen ve kirpiklerin kısa sürede uzamasına yardımcı olan ürünlerdendir. Kullanılan kirpik bakım ürünleri ortalama 6 hafta içinde etkisini tamamen gösterir. Kirpik uzatmaya yardımcı olduğu gibi güçlendiren ürünlerdir. Kaş ve kirpik bakım ürünleri ile kısa sürede sizler de istediğiniz kirpik ve kaşlara sahip olabilirsiniz. Kirpik bakım ürünleri, günlük kullanım için uygun ürünlerdir. Aşırı fazla miktarda sürmeden parmak uçlarınızla masaj yaparak yedirebilirsiniz. Kirpikleriniz dökülüyorsa ve kısa görünümdeyse sizler de gönül rahatlığı ile bakım ürünlerini tercih edebilirsiniz. Sonucun başarılı olmasını istiyorsanız sabırlı bir kullanım sürecinden geçmelisiniz.

Evde Doğal Kirpik Bakımı 

Kirpik bakım ürünlerinin yanı sıra evde doğal kirpik bakımı hazırlamanız ve uygulamanız da mümkündür. Doğal yağlar ile kirpiklerinize uygulama yapabilir ve uzamasını sağlayabilirsiniz. Özellikle vazelin ve lavanta yağı kirpikleri uzatırken güçlenmesini de sağlayan ürünlerdendir. Sizler de evde kendiniz bakım ürününüzü hazırlayarak kullanabilir ve kısa sürede istediğiniz kirpiklere kavuşabilirsiniz.

Kaş & kirpik bakım ürünleri, kaşlar ve kirpikler için daha hızlı bir şekilde gelişme yaşanmasını sağlar. Sizler için en uygun yöntem hangisiyse onu tercih ederek kullanabilirsiniz. Bakımlarınızda ev karışımlarınızı gece yatmadan uygulayabilirsiniz. Uygulama yapacağınız zaman gözlerinizde ve çevresinde herhangi bir makyaj kalıntısı olmamasına özen göstermelisiniz.

 

Devamını Göster
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.