Sıralama seçin
Sırala :
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Kaş Kirpik Serumu

Hacimli kaş ve kirpiklere, düzenli bir bakım süreciyle sahip olabilirsiniz. Grandelash ve Youngblood gibi sevilen markaların kaş kirpik serumu ürünleri, sayfamızdaki ürün kategorisinde yer almaktadır. Bu ürünler arasından kaş ve kirpik tipinize uygun bakımı sağlayacak seçeneklere ulaşmak oldukça kolaydır.

Kaş kirpik serumu formüllerinde, antioksidanlar, mineraller, vitaminler ve çeşitli amino asitler bulunmaktadır. Bu doğal içerikler hem kirpiklerin hem de kaşların gürleşmesine yardımcı olmaktadır. Çeşitli dış etkenlerden dolayı zayıflamış köklerin güçlenmesini desteklemektedir. Yeni kaş ve kirpiklerin çıkmasına yardımcı olmakta, var olan kaş ve kirpikleri kalınlaştırmaktadır. Farklı kazalar nedeniyle hasar almış kaş ve kirpiklerin onarılması sürecinde de tercih edilebilmektedir. Kişisel bakım alanında sıklıkla tercih edilen markaların serum seçeneklerine bu sayfadan göz atabilirsiniz.

Kaş Kirpik Serumu Fiyatları

Kaş kirpik serumu ürünleri, formüllerine ve paket hacimlerine bağlı olarak değişiklik gösteren fiyat aralıkları ile sunulmaktadır. Genellikle üç ay süren tam bakım için yeterli hacimdeki ürünlerin yanı sıra başlangıç formu niteliğinde olan daha küçük alternatifler de bulunur. Ürünleri tam anlamıyla kullanmadan önce kaş veya kirpiğinize iyi gelip gelmediğini görmek isterseniz bu başlangıç ürünlerinden birisini tercih edebilirsiniz. Bu ürünlerin hacimleri daha küçük olduğundan kısa süreli deneme bakımı için yeterli olacaktır. Ürünlerin fiyat aralıkları, hacimleri de hesaba katılarak, olabilecek en uygun aralıklara sahiptir. Başlangıç gramajındaki ürünlerden sonra tam paket kaş kirpik serumu alarak bakımınızı tamamlayabilirsiniz.

Kirpik Serumu

Kirpikleriniz için gerekli besleyici unsurları kazandırarak kalınlığını arttıran ürünler, kaş kirpik serumu kategorimizde bulunmaktadır. Uzunluk ve hacim konularında da destek sağlayan ürünler, düzenli bir kullanım sonunda dikkat çekici sonuçlar ortaya koymaktadır.

Gürleştirici serumlar, uygulama süreçleri oldukça kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Ürünlerle birlikte gelen fırçalar yardımıyla sürülmektedir. Kirpikleri ince olduğundan belirgin görünmeyen bireyler, yaklaşık üç aylık bir kullanım sonucunda görünür kirpikler elde etmektedir.

Sağlıksız yapısından dolayı kirpiklerinde dökülme sorunu yaşayan kişilerin de tercih edebileceği ürünler, bu kategoride bulunmaktadır. Yanlış makyaj malzemesi seçimi veya yıpratıcı bakım teknikleri, kirpiklerde dökülmelere neden olabilmektedir. Geçmişte yaşanmış bir yanık kazası da kirpik boylarında kısalmalara yol açabilmektedir. Sayfamızdaki kaş kirpik serumu ürünlerinin zengin içerikleri, bu sorunlara doğal bir çözüm niteliğindedir.

Güçlendirici içerikleri bulunan maskaralar, sayfamızda yer alan ve popüler olarak tercih edilen ürünlerde birisidir. Hafif bir makyaj ile kirpik bakımı da isteyenler için harika özelliktedir. Bu ürünlerin siyah ve kahverengi gibi farklı renk seçenekleri bulunmaktadır.

Kaş Serumu

Kaş dolgunluğunuzu arttıracak, aradaki boşlukları kapatacak, gür bir görünüm kazandıracak ürünleri, kaş kirpik serumu sayfamızda bulabilirsiniz. Kısa bir süre zarfında düzenli aralıklarla serum kullanımı, gözle görülür sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır. Önerilen kullanım süreleri ürünler ve markalar arasında değişiklik göstermektedir. Bu süreleri, ürünlerin kendi sayfalarından veya paketlerin üzerindeki yazılardan öğrenebilirsiniz.

Kaşların seyrelmesi veya incelmesine neden olabilecek birçok etken bulunur. Dönemsel olarak kaş gürlüğü değişiklik gösterebilir. Dökülmesinin arttığı, şeklinin bozulduğu, kırılmaların ve kopmaların görülmeye başlandığı dönemlerde, bu ürünleri kullanabilirsiniz. Kolayca sürülen ve emilen dokusu sayesinde pratik bir uygulama süreci elde edebilirsiniz.

Devamını Göster
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.