SEPETTE HEDİYENİZİ SEÇMEYİ UNUTMAYIN!
Derma E

Kas Ağrıları için Krem - 113 gr. Arnica Warming Sore Muscle Rub

8910
(0 Yorum)
585 TL

Terapötik kas ve vücut ürünümüz, aşırı çalışan kasları rahatlatmaya yardımcı olmak için nemlendirir. Yarar: Hızlı emilen ve yağlı olmayan, spor, iş veya oyun sonrası geçici rahatlama sağlar.

SEPETTEKİ HEDİYE ÜRÜNLER
Alışveriş Listeme Ekle
 • Ürün Özellikleri
 • Ürün İçeriği
 • Kullanım Detayları
 • 0 Yorum
 • Terapötik kas ve vücut ürünümüz, aşırı çalışan kasları rahatlatmaya yardımcı olmak için nemlendirir. Isınması için doğada hazırlanmış Arnica Çiçeği Özü, Nane Yağı ve Kenevir Tohumu Yağı'nın eşsiz bir karışımı ile formüle edilmiştir.

  Arnika Çiçeği Özü: Cildi sıkılaştıran, karıncalanma ve bakım sağlayan bir dağ bitkisidir.

  Nane Yağı: Serinletici ve yatıştırıcı özelliklere sahiptir.

  Kenevir Yağı: Cildin nemli, beslenmiş ve esnek kalmasına yardımcı olur.

  Derinden nüfuz eden bu yatıştırıcı krem, hızlı emilir ve yağsızdır. Spor, iş veya oyun sonrasında geçici rahatlama sağlar. Mineral yağlardan elde edilen renklendiriciler ve hammaddeler içermez.

 • Tüm İçerikler:

  Arıtılmış Su, Carthamus Tinctorius (Aspir) Tohumu Yağı, Setil Alkol (Bitki Türetilmiş), Stearik Asit (Bitkisel Türetilmiş), Gliseril Stearat Sitrat (Bitkisel Türetilmiş), Gliserin (Bitkisel Türetilmiş), Mentha Piperita (Nane) Yağı, Arnica Montana Çiçek Özü , Mentol, Gliseril Stearat SE, Metil Salisilat, Melaleuca Alternifolia (Çay Ağacı) Yaprak Yağı, Polisorbat 60, Zingiber Officinale (Zencefil) Özü, Kenevir Sativa (Kenevir) Tohum Yağı, Tokoferil Asetat (E Vitamini), Polisorbat 20, Gliseril Stearat ( Bitkisel Elde Edilen), Ksantan Sakızı, Potasyum Sorbat, Fenoksietanol, Etilheksilgliserin.

 • Kremi ellerinizde ısıtın ve rahatsızlığın olduğu bölgelerden başlayarak doğrudan vücudunuza uygulayın.

Benzer Ürünler
Son İncelenen Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.