Sıralama seçin
Sırala :
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Aydınlatıcı

Günlük makyajların dahi olmazsa olmazı aydınlatıcı, cildinizi hem parlak hem de yenilenmiş gösterir. Olmazsa olmaz bir üründür.

Yenilenmiş ve fresh bir görünüm kazanmak için cildinizin parlaklığının olması gerekiyor. Bunun için de yüz bölgesinde, vücutta farklı bölgelere uygulanan aydınlatma işlemi ile cildiniz istediğiniz görünüme kavuşuyor. Üretilen çok sayıda ürün için seçim yaparken, önemli olan cildinizi tanıyarak doğru ürünü seçmektir. Bunun için de aydınlatıcı alırken, hangi bölgede kullanacağınıza ve o bölge için doğru ton olup olmadığına dikkat edin. Size sunulan özel seçenekler ile göz altı bölgesi, yanak ya da göğüs bölgesi için özel seçimler olabilir. Vücudun farklı bölgeleri için en iyi şekilde seçim yapılabilir.

Aydınlatıcı Çeşitleri

Farklı markaların farklı renkteki ürünlerini seçerek, kullanımı çeşitlendirebilirsiniz. Aydınlatıcı için renkli ve nemlendirici formunda olan seçenekler de var. Krem formunda olan bu ürünler cildinize aydınlık görüntü vermesinin yanı sıra doğallığı da korur. Bunun için gün içindeki makyajlarınızda dahi kullanmaya müsait olan ürünler arasındadır.

Pudra şeklinde olan aydınlatıcılar da var. Bu ürünlerde numara seçimi önemlidir. Kullandığınız kapatıcı ve fondöten ile uyumlu olmasına özen göstermelisiniz. Ayrıca doğru kullanım, etkinin en iyi şekilde görülmesini de sağlar.

Kalem aydınlatıcılar, göz altı için en uygun olanlardır. Kullanımı pratik ve kolaydır. Stick şeklinde sunulan bu ürünlerde, cildinizde topaklanma ya da çizgi halini almadan kullanabileceğiniz bir ürün olduğunu göreceksiniz. Aydınlatıcı seçiminizi hemen yapabilir, uygun olan modeller arasından dilediğinizi kullanabilirsiniz.

Likit Aydınlatıcı Çeşitleri

Kullanımı en pratik olanlardan biri de likit modellerdir. Dikkat etmeniz gereken seçmiş olduğunuz ürünün renk tonu ve kıvamıdır. Likit modellerde cilde sürmeniz halinde uyumlu olması önemlidir. Direkt olarak dikkat çektiğinden, profesyonel makyajlarda kullanmanız önerilir. Aydınlatıcı kusursuz bir görünüm elde etmeyi sağlayacaktır. Günlük olarak tercih ettiğinizde makyajınızın diğer ürünler ile tamamlayıcı olmasına dikkat etmelisiniz. Çok daha şık ve fresh bir görünüm elde etmek mümkündür.

Doğallık;

Yapısı sayesinde doğal bir görünüm kazanmanızı destekler. Farklı markaların likit aydınlatıcısını deneyerek, cildinizde en kalıcı olanı seçebilirsiniz. Likit uygulamalarında cildinizin yeterli derecede nemli olması, uygun kapatıcıların sürülmüş olmasına özen göstermeniz önemlidir. Aydınlatıcı cildinizde tamamen bütünlük yakaladığında doğal bir görünüm elde etmiş olacaksınız. Doğallık ve kolay kullanım için likit çeşitlerinin tercih edilmesi önerilmektedir. Bunu göz önünde bulundurarak siz de seçim yapabilirsiniz.

Sunulan ürünlerin dışında pek çok kozmetik ve bakım ürünü için siteyi ziyaret edebilirsiniz. Giriş işleminin ardından en uygun fiyatta ve yüksek kalitede pek çok makyaj malzemesi ve bakım kremleri olduğunu göreceksiniz. Aydınlatıcı fiyatları konusunda en uygun ödemelerin sunulması büyük bir avantajdır. Siz de hemen değerlendirmenizi yaparak bu alanda avantajlı bir hizmet alabilirsiniz. İndirimli fiyatları kaçırmamanız önerilir.

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.