Hakkımızda

Neden DERMOLISA?

Güzellik insana güven veren ve kişiyi dönüştüren bir olgu olduğu için biz DERMOLISA olarak güzelliğin herkese kolayca ve uygun fiyatlarla ulaşması gerektiğine inanıyoruz. Duru ve saf güzelliğin resmi olan Mona Lisa’dan esinlendiğimiz isim ile kendi ithalatçısı olduğumuz etkili ve kaliteli markaları sizlere en iyi ve uygun şartlarla eriştirmiş olacağız.

1993'ten Günümüze...

Hikayemiz 1993 yılında Türkiye'de Dermokozmetiğin "D" si bilinmiyor iken etkili klinik marka "MD Formulations" ı Türkiye'ye getirmekle başladı. O gün bugündür dünyadaki en etkili ve kaliteli markaları teşhis edip, etkilerini test ettikten sonra Türkiye Temsilciliklerini alarak sizlere ulaştırıyoruz. 

Gelişen teknoloji ve müşteri trendleri ile geliştirdiğimiz www.dermolisa.com sitesi ile aynı heyecanla en etkili markaları sizlere ulaştırmak için karşınızdayız ve sizlere karşı olan sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Bu öyle bir sorumluluk ki devamlı ilerlemek gereken, sizlere en iyi ürünleri seçmemiz gereken ve en hızlı şekilde sizlere teslim etmemiz gereken bir sorumluluk.

Farkımız:

  • Sitemizdeki tüm markaların Türkiye İthalatçısı ve Tek Yetkili Distribütörüyüz. 
  • Sahip olduğumuz “5 değeri” işimizin her aşamasında uyguluyoruz.

 

  • Müşteri Memnuniyeti:

 Amacımız müşterilerimizi memnun etmektir. Hizmetlerimizi sürekli geliştirmek için ve sitemizin kolay kullanılır olması için sürekli çalışıyoruz.

  • Cesaret:

 Bizim için cesaret demek yeni şeylere merakımızı yitirmemek demektir. Böylece sizler için daima en iyi olmaya çalışıyoruz.

  • Takım Çalışması:

 “Biz” kavramına büyük önem veriyoruz. Takım ruhu, hedeflerimize ulaşmamızı ve birlikte hep daha yukarı çıkmamızı sağlıyor.

  • Tutku:

 Tutku bizim için çok çalışmak demektir. Engeller oluşsa bile amacımızdan şaşmadan kararlılıkla müşterilerimizi memnun etme hedefimizden şaşmamak demektir. 

  • Güvenirlilik:

Müşterilerimizin www.dermolisa.com ’dan güvenilir bir şekilde alışveriş yapmaları bizim için önemlidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.