KAMPANYALARIMIZA GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN!
Grande Cosmetics

GrandeBROW™ Brow Enhancing Serum - 3 ml

GN3000
(0 Yorum)
1.889 TL
Grande Ürünlerinde 2 Ürün alana anında %20 İndirim

Daha dolgun ve gür görünümlü kaşlara sahip olmanızı sağlayacak kaş zenginleştirici serum.

Adet Seçiniz
Alışveriş Listeme Ekle
 • Ürün Özellikleri
 • Ürün İçeriği
 • Kullanım Detayları
 • 0 Yorum
 • Ödüllü kaş zenginleştirici serum, doğal olarak daha dolgun ve gür görünümlü kaşları sadece altı ila sekiz hafta içinde elde etmek için özel bir vitamin, antioksidan ve amino asit formulasyonu ile oluşturulmuştur ve dört ay içinde tam sonuçlar verir. Bu ürün, seyrek veya inceltilmiş kaşları güçlendirmek için idealdir ve ayrıca şekilsiz veya aşırı kopmuş kaşların görünümünü düzeltmede de yardımcı olur.

  Bilmeniz gereken başka neler var:
  Bu ürün göz doktorları tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır. Tam tedaviyi almak için tüm tüpü (dört aylık formu olan) dört aylık bir süre içinde bitirdiğinizden emin olun.

 • Tüm İçerikler:

  Su, Gliserol, Glikozaminoglikanlar, Hyaluronik Asit, Hidrolize Maya Ekstresi, Panax Ginseng Kökü Ekstresi, Acathopanax Senticosus (Eleuthero) Kök Ekstraktı, Arctostaphylos Uva URSI Ekstresi, Butanamid, Kapritol Glikol, Papatya, Letonya, Sodyum, Sodyum, Benzoat, Sodyum, Sodyum, Kök Ferman Filtrat, L-Prolin, 2-Hidroksipropanoik Asit, Tokokferil Asetat, Trietanolamin, Etilheksilgliserin, Fenoksietanol, Propilen Glikol, Hidroksietilselüloz, Glukoknolakton, D-Glucitol, Geogard Ultra, Sensiva SC 10, Kloropolik Sıvı.

 • Yüzünüzü temizledikten ve kuruttuktan sonra Grande BROW'u kaşınızın doğal şekline uygulayın, özellikle seyrek, inceltme veya aşırı koparılan alanlara odaklanın.

  - Yatmadan önce akşamları günde bir kez kullanın. Serumun kuruması için bir ila iki dakika bekleyin.

  İpuçları:
  -İstenen sonuçlara ulaşıldığında, bakım için her gün uygulayın.
  -GrandeBROW, sonuçlarınızı korumak için sürekli kullanım gerektirir.

Benzer Ürünler
Son İncelenen Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.