Sıralama seçin
Sırala :
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Göz Maskesi

Göz çevresi ve altı, yüzün geri kalanına oranla daha ince bir deri tabakasına sahiptir. Bu ince ve narin tabaka, özel bir bakım gerektirmektedir. Dermolisa olarak sizler için hazırladığımız göz maskesi ürün kategorisi, bu özel bakıma ulaşmayı kolaylaştırmaktadır. Uygulaması kolay ve etkisi büyük olan maske seçenekleri, sayfamızda mevcuttur.

Göz çevresinde kuruluk, kızarıklık ve kaşıntı gibi sorunlar, özellikle kış aylarında, görülebilen bir durumdur. Bu durumun temel nedeni, göz altındaki cildin ihtiyacı olan besleyici unsurları almaması ve nemlendirilmemesidir. Dermolisa olarak sizlerle buluşturduğumuz ürün kategorisi içerisinde doğal formülleri ile nemlendirici etki oluşturan maskeler yer almaktadır. Bu ürünler ile soğuk havalarda bile, göz çevrenizin yumuşacık kalmasını sağlayabilirsiniz.

Göz Altı Maskesi

Sıkılaştırıcı etkileri sayesinde sevilerek tercih edilen göz maskesi seçenekleri, ürün kategorimizde yer almaktadır. Göz çevresindeki ve altındaki ciltte sıkılaştırıcı etkiye ihtiyaç duyulması için birçok neden bulunmaktadır. Yaşlanma karşıtı özellikleri için sıkılaştırıcı etkiler tercih edilebilmektedir. Ayrıca uyku kalitesi, düzeni ve beslenmeye dikkat edilmediği dönemlerde yüzün bu bölümünde halkalar, kırışıklıklar, pürüzler oluşabilmektedir. Sıkılaştırıcı etkileri bulunan ürünler, bu konuda da yardımcı olmaktadır.

Yosun maskesi, sayfamızda yer alan ve sıklıkla tercih edilen ürünlerden birisidir. Bu göz maskesi, on dakika gibi kısa bir sürede etkisini göstermektedir. Hızlı uygulama süreci, popülerlik kazanmasını ve kullanıcı memnuniyeti elde etmesini sağlayan detaylarından sadece birisidir. Ürün paketleri dondurularak kurutulmuş bir çift yosun maskesi ve aktivatör sıvısı ile birlikte gelmektedir. Uygulama sonrasında göz çevresinde hem kısa hem de uzun vadeli etkileri bırakmaktadır. Anında görülen etkileri arasında, gerideki bıraktığı canlandırıcı his ve göz çevresindeki hafif aydınlanma vardır. Düzenli kullanımı sonucunda, göz çevresinde sarkmış olabilen bölümlerin kaldırılması ve cildin pürüzsüzleşmesi gibi sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Doğal yağlar ve besleyici unsurlar içeren maske, iki aşamalı pratik bir uygulama gerektirir.

Göz Çevresi Maskesi

Göz maskesi gibi cildin narin bir yüzeyine etki eden ürünlerde, içeriğindeki maddeler kadar, içeriğinde kesinlikle bulunmayan unsurlar da önemlidir. Dermolisa olarak sizlerle buluşturduğumuz ürünlerin içerisinde paraben, yapay boyalar, güçlü kimyasallar ve kokular bulunmamaktadır. Sayfamızdaki kategoride yer alan maskelerin formülleri, doğal unsurlar temel alınarak hazırlanmıştır. Böylelikle cilt dokusuna herhangi bir tehlike arz etmeyen sonuçlar elde edilmiştir.

Ped tipindeki göz maskesi ürünlerini yerleştirmek oldukça kolaydır. Göz çevresinin doğal kıvrımlarına uygun şekilde hazırlanan bir tasarımı bulunmaktadır. Her cilt tipi tarafından gönül rahatlığıyla tercih edilebilecek maskelere, internet üzerinden alışveriş konforuyla sahip olmak oldukça kolaydır.

Göz Maskesi Fiyatları

Göz çevresindeki ince çizgiler ve kırışıklar üzerinde bile kullanılabilen göz maskesi seçenekleri, uygun fiyat aralıklarıyla sayfamızda yer almaktadır. Yaşlanma belirtilerini geciktiren formülleri, her yaş grubu tarafından sevilerek tercih edilmesini sağlamaktadır.

Cilt dokusunun esnekliğini arttıran hyaluronik asit ve papatya gibi içerikleri bulunan göz maskesi seçenekleri mevcuttur. Ürünlerin formüllerinde beyaz çay, arnika özleri, organik salatalık özütü gibi unsurlar da bulunmaktadır. Tüm bu içeriklerin bir araya gelmesi, şişlikleri gideren, kırışıklıkları azaltan, koyu halkaları aydınlatan sonuçlar elde etmenizi sağlamaktadır. Harika bir kişisel bakım süreci için tercih edebileceğiniz maskelere ve ürünler hakkındaki detaylara göz atabilirsiniz.

Devamını Göster
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.