Sıralama seçin
Sırala :
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Göz Kalemi

Zarif dokunuşlar ile tüm makyajın havasını değiştiren göz kalemi seçenekleri, Dermolisa olarak sizlerle buluşturduğumuz bu ürün kategorisinde yer almaktadır. Juice Beauty ve Youngblood gibi kaliteli makyaj malzemeleri ile bilinen markaların ürünleri sayfamızda bulunmaktadır. Kategorimizde mevcut geniş renk skalasından makyajınızla uyum gösterecek bir seçeneğe ulaşmak oldukça kolaydır.

İstenilen çizgilerin oluşturulması ve makyajın tamamlanması için göz kalemi tasarımlarının kaygan bir yapıya sahip olması gerekir. Cilt üzerinde duraksamadan kolayca ilerlemesi önemlidir. Bu detayı hem rengi veren formülüne hem de kalemin teknik tasarımlarına bağlıdır. Sayfamızda yer alan tüm ürünler, cilt üzerine kolayca sürülen ve kayarak ilerleyen özelliktedir. Dermolisa olarak sizlere sunduğumuz kalemler, makyaj uygulamayı kolay hale getirmektedir.

Akmayan Göz Kalemi

Makyajın uygulandığı ilk anda yarattığı görünüm kadar uzun vadeli performansı da önemlidir. Kategorimizde bulunan göz kalemi ürünleri, akmaz özelliktedir. Bu sayede, uzun süreli bir kalıcılık sunmaktadır. Gün boyu dağılmadan kalabilmekte, makyajınızın korunmasını sağlamaktadır.

Göz kapakları, ince bir cilt dokusuna sahiptir. Bu nedenle uygulanacak makyaj malzemelerinin bu cilt dokusuyla uyum göstermesi oldukça önemlidir. Fazla sert formüllere sahip ürünlerin kullanılması hafif kızarıklıklar, alerjik reaksiyonlar, cilt doku zararları gibi birçok soruna neden olabilmektedir. Yumuşak kalem dokusu sayesinde cilt üzerine sürerken neredeyse hissetmeyeceğiniz ürünler, sayfamızda yer almaktadır. Bu kalemler ile istediğiniz zarif çizgileri oluşturabilir ve tüm makyajı cildinize herhangi bir zarar oluşturmadan tamamlayabilirsiniz.

Zengin pigmentler içeren formülü, uygulama sonrası topaklanma oluşumunu engellemektedir. Ciltle uyum göstererek işlemekte, pürüzsüz sonuçlar ortaya koymaktadır. Ürünlerde bulunan mineral unsurları, cilde destek sunmaktadır. Besleyici maddeler ile çeşitlendirilmiş formülü, ışıltılı görünümü garantiler niteliktedir.

Göz Kalemi Markaları

Markaların etkileyici görünümler yaratan renkleri, son teknoloji ürünü pigment yapılarına dayanmaktadır. Renk pigmentlerinin eşit ve yoğun şekilde sürülmesi, keskin görünümler elde edilmesini sağalmaktadır. Sayfamızdaki markalar tarafından sizler için hazırlanmış çok farklı renklerde göz kalemi ürünleri mevcuttur.

Zamansız klasiklerden birisi olan siyah, sayfamızdaki renklerden birisidir. Daha canlı tonlara yönelmek isteyenler için mürdüm renginde kalemler sunulmaktadır. Siyahtan farklı bir ton isteyen, ancak nötr renklerden uzaklaşmak istemeyenler için kahve tonlar bulunur. Kahvenin hem koyu hem de açık tonları sayfamızda mevcuttur. Lacivert, koyu görünümü ve derin bakışlar yaratan yapısı ile sevilerek tercih edilen renklerden bir diğeridir. Sayfamızdaki tüm kalemleri sıralayarak farklı marka ve renk alternatiflerine ulaşabilirsiniz.

Göz Kalemi Fiyatları

Dermolisa olarak sizlere sunduğumuz bu kategoriden istediğiniz tüm renkleri alabilmeniz için uygun fiyat aralıkları sunulmaktadır. Kullanım kolaylığı ve yüksek kalitesi ile birlikte gelen göz kalemi seçeneklerine ulaşmak oldukça kolaydır. Onlien alışveriş sürecimiz, kısa dakikalar içerisinde tamamlanabilir.

Sayfamızdaki ürünler arasında, formülleri çeşitli mineraller ve vitaminler ile zenginleştirilmiş kalemler yer almaktadır. Antioksidan etkileri ile bilinen C ve E vitaminleri, ürün formüllerine etkilenen unsurlardan bazılarıdır. Organik bileşikler yardımıyla olabilecek en doğal formüller, sizler için hazırlanmıştır.

Göz kapağının iç veya dış kısmında kullanabileceğiniz kalemler, hiçbir rahatsızlık oluşturmadan sürülebilir. Gözlerinizin yaşarmasına veya kaşınmasına yol açmaz. Makyaja bağlı olarak ister ince ister kalın çizgiler yaratmak için kullanılabilen yumuşak uçları bulunur.

Devamını Göster
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.