Sıralama seçin
Sırala :
Toplam 19 ürün görüntüleniyor.

Göz Altı Kremi

Göz altlarında karşılaşılan kararmalar ve torbalar için tercih edebileceğiniz birçok bakım ürünü bulunmaktadır. Dermolisa olarak sizler için hazırladığımız bu ürün kategorisi içerisinde göz altı kremi ve kapatıcıları mevcuttur. Cilt dokusu ile uyum sağlayan bu ürünler, kullanım isteklerinize bağlı olarak seçebileceğiniz özellikler sunmaktadır.

Ürünler, göz altı pedi, serumu, jeli ve kremi gibi birçok farklı formda mevcuttur. Bitkisel yağlar ve doğal içerikleri ile etki gösteren formülleri bulunmaktadır. Göz altındaki renk koyulaşmalarının açılmasına, kurulukların giderilmesine yardımcı olmaktadır. Ürünler kullanım sonrasında geride ferah bir his bırakmaktadır. Bu kategoride yer alan bakım ürünlerinin formüllerinde görebileceğiniz vitaminler arasında C ve B3 vardır.

Göz Çevresi Bakımı

Koyu halkaların aydınlatılması kadar, kabarık ve halkalı görünümün de giderilmesi önemlidir. Göz çevresi için özel olarak hazırlanan ürünlerin nemlendirici ve iyileştirici etkisi bu konuda yardımcı olmaktadır. Halkaları azaltarak cilt bütünlüğünü sağlamaktadır. Yoğun formülleri olmasına rağmen cilt üzerine uygulandığında bıraktığı his oldukça hafiftir. Kullanım sürecini daha konforlu kılan bu detayı, düzenli aralıklarla uygulamayı da mümkün kılmaktadır.

Göz altı kremi formüllerinde bulunan antioksidanlar, göz çevresinde yorgun görünümün azaltılmasını sağlamaktadır. Göz çevresindeki yorgunluk neredeyse herkesin karşılaştığı bir sorundur. Düzenli kullanım sonucu, cildin dinlendirilmesini sağlayan içeriklerinden birisi kafeindir. Cilt sıkılığını da arttıran bu içerik, şişliğin giderilmesinde başarılıdır. Kafeinin canlandırıcı gücü, göz altı kremi aracılığıyla kendini göstermektedir.

Göz Kremleri

Halka oluşumu, göz çevresinde en sık karşılaşılan sorun olmakla birlikte basit cilt pürüzleri de görülebilmektedir. Bu pürüzlerin giderilmesi için cilt sıkılığının tekrar sağlanması ve kırışık görünümün azaltılması gerekir. Göz altı kreminin nemlendirici etkisi, bu konuda yardımcı olmaktadır. Hem krem yardımıyla nemlendirme sağlanmakta hem de cildin nemi emme gücü genel olarak arttırılmaktadır. Kremlerin formüllerinde bulunan temel bileşenler sayesinde, pürüzsüz ve yumuşak sonuçlar elde edilmektedir.

Sayfamızda yer alan ürünleri, kişisel bakım rutininizin bir parçası haline getirebilirsiniz. Göz altınızdaki ve çevresindeki cilt üzerine uygulayabileceğiniz kremlere sahip olabilirsiniz. İnce çizgilerden belirgin halkalara kadar her türlü soruna uygun bir ürüne ulaşabilirsiniz. Düzenli kullanım sonucu yaşlanma karşıtı etki gösteren ürünlerin uzun vadeli faydalarından yararlanabilirsiniz.

Göz altı kremi uygulamalarının gözle görülür sonuçlar yaratması için belirli bir süre kullanılması gerekmektedir. Bu süre zarfında, dışarı çıkarken göz altınızı kapatmak için doğal içerikleri bulunan kapatıcıları tercih edebilirsiniz. Cilt renginizle uyum göstermesi için farklı tonlarda sunulan kapatıcılara sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Cilde yedirildiğinde uyum sağlayan dokusu, fark edilmeden kullanılmasını sağlar.

En İyi Göz Altı Kremi

Göz altındaki ve çevresindeki cilt, narin bir yapıya sahiptir. Bu nedenle kullanılan ürünlerin belirli kalite standartlarını karşılaması oldukça önemlidir. Sayfamızdaki ürünler cilt dokusu ile uyumlu özellikte ve ph dengesini korur niteliktedir. 

Sayfamızdaki göz altı kremi ürün kategorisinde yüksek kalitesi ile ön plana çıkan birçok marka yer almaktadır. Cosmedix, Derma E, Epionce, Juice Beauty ve Perricone MD, bu markalardan sadece bazılarıdır. Tüm ürünleri sıralayarak marka alternatiflerini görebilir, beğendiklerinizi sepetinize ekleyebilirsiniz. Dermolisa olarak sizlere sunduğumuz internet üzerinden alışveriş konforundan faydalanarak en iyi göz altı kremi ürünlerine sahip olabilirsiniz.

Devamını Göster
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.