KAMPANYALARIMIZA GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN!
Is Clinical

Genexc Serum - 15 ml

854
(0 Yorum)
3.150 TL

KORUYUCU, YENİLEYİCİ, YAŞLANMA KARŞITI

Adet Seçiniz
Alışveriş Listeme Ekle
  • Ürün Özellikleri
  • Ürün İçeriği
  • Kullanım Detayları
  • 0 Yorum
  • GeneXC Serum, çok düzeyli korumayı ve uzun vadeli gözle görülür iyileştirmeleri desteklerken sağlıklı cildin korunmasına, canlandırılmasına ve temelinin güçlendirilmesine yardımcı olduğu klinik olarak kanıtlanmış Extremozimlerin tescilli kombinasyonunu içeren devrim niteliğinde bir formüldür. GeneXC Serum, özel C Vitaminimizin (L-Askorbik Asit) %20'sini içerir; Hem karadan hem de denizden elde edilen botanik kaynaklı enzimler, antioksidanlar ve meyve asitlerinin güçlü bir kombinasyonu ile formüle edilmiştir. Bu son teknoloji bileşenler, bilimsel olarak en gelişmiş, klinik olarak kanıtlanmış faydaları sağlamak için sinerjik bir şekilde çalışır; ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü iyileştirir ve ten rengini düzelterek daha genç, parlak bir görünüm sağlar.

  • Tüm İçerikler:

    Su/Aqua/Eau, Askorbik Asit, Saccharum Officinarum (Şeker Kamışı) Özü [Canne à sucre ekstratı], Trehaloz, Gliserin, Hidrolize Eruca Sativa Yaprağı, Pentilen Glikol, Terminalia Ferdinandiana Meyve Özü, Asetil Tirozin, Butilen Glikol, Prolin, Hidroliz Protein, Plankton Özü, Citrus Medica Limonum (Limon) Meyve Özü, Citrus Aurantium Dulcis Meyve Özü, Pyrus Malus (Elma) Meyve Özü, Kamelya Sinensis Yaprağı Özü, Lesitin, Adenozin Trifosfat, Fenoksietanol, Arginin Ferulat, Etilbisiminometilguaiakol Manganez Klorür.

  • Avuç içine 3-4 damla damlatın. Parmak uçlarınızı kullanarak yüz ve boyun üzerine eşit bir şekilde hafifçe vurun ve pürüzsüz hale getirin.

Benzer Ürünler
Son İncelenen Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.