Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları:

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları:

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı, eksik veya kusurlu çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde Whatsapp Destek Hattımızıdan, Müşteri Hizmetleri Numaramızdan veya destek@dermolisa.com e-mail adresimiz üzerinden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir veya iadeniz gerçekleştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade veya değişimi kesinlikle mümkün değildir! Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Değişim/İade Kargo Ücreti Kime Ait ?:

Sipariş edilen Ürün Hatalı veya Kusurlu ise İade Kargo Ücreti tarafımıza aittir. (SKT geçmiş olmadığı sürece Ürün Hatalı veya Kusurlu Sayılmaz!) Ürünü beğenmeme veya keyfi iade etme durumlarında Kargo Ücreti tarafınıza aittir. 
İadelerin Alıcı Ödemeli olarak gönderilmesi rica olunur. İade Kargo Ücreti 25 ₺'dir. Tutar iade ettiğiniz ürün/ler bedelinden düşülecektir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.