Sıralama seçin
Sırala :
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Eyeliner

Göz kapağında ince çizgiler yaratan ve tüm göz makyajını farklı bir seviyeye çıkartan eyeliner ürünleri, sayfamızdaki kategoride yer almaktadır. Dermolisa olarak sizler için hazırladığımız bu ürün yelpazesi, yüksek dayanıklı etkisi ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Uygulama sonrası uzun süre kalan çizgiler, makyajınızı korumanıza yardımcı olmaktadır.

Eyeliner seçeneklerinin jel ve kalem gibi farklı formları bulunur. İki formda aynı yüksek performansı ve göz alıcı sonuçları yaratmaktadır. Sayfamızdaki farklı ürün formları arasından yapacağınız seçimi, makyaj uygulama tercihlerinizi göz önünde bulundurarak gerçekleştirebilirsiniz.

Eyeliner Fiyatları

Makyajın vazgeçilmez ve etkileyici parçalarından birisi olan eyeliner, uygun fiyat aralıkları ile sizlere sunulmaktadır. Fiyatlar, markalara ve jel- kalem formunda olmalarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Tüm ürünleri sıralayarak Dermolisa olarak sizlere sunduğumuz markaları görebilir, beğendiğiniz makyaj malzemesini kampanya fırsatlarından yararlanarak alabilirsiniz.

Dermolisa olarak sizlerle buluşturduğumuz ürün kategorisi renk açısından büyük bir çeşitlilik göstermektedir. Makyajı oluşturarak kullandığınız renk skalasına uyum gösterecek tonu yakalamak oldukça kolaydır. Siyah, bu makyaj malzemesinde en çok tercih edilen renklerden birisidir. Sayfamızda koyu ve derin bir etkiye sahip siyah renginde ürünler yer almaktadır. Lacivert de sevilerek tercih edilen renkler arasındadır. Bu rengin birbirinden güzel farklı ton alternatifleri mevcuttur. Bunların yanı sıra yeşil ve gri gibi renklerde malzemeler de sayfamızda yer almaktadır.

Kalem Eyeliner Çeşitleri

Göz çevresinde makyajı vurgulayan ve bakışları keskinleştiren bu ürünlere, hızla sahip olabilirsiniz. Evinizin konforundan ayrılmadan kalem formundaki makyaj malzemelerin alışverişini tamamlayabilirsiniz. Sayfamızdaki ürünler arasında suya dayanıklı özellikler sunan malzemelere de ulaşabilirsiniz. Kullanım ihtiyaçlarınıza bağlı olarak bu ürünleri tercih edebilirsiniz.

Uygulama sonrası hızla kuruyan yapısı, kalıcı bir makyaj keyfi elde etmenizi sağlar. Göz kapağında dağılmadan kalır. Formüllerinde bulunan zengin pigmentler, renklerin tüm canlılıklarını ortaya koymalarını sağlar. Göz kapaklarına etkileyici bir hava kazandırır.

Sayfamızda yer alan ürün seçenekleri etkileyici performansının yanı sıra cilt dokusuyla uyum da göstermektedir. Dermolisa olarak sizlerle buluşturduğumuz bu makyaj malzemelerinin üretiminde, insan sağlığı ve cildi için zararlı herhangi bir unsur kullanılmamıştır. Eyeliner seçenekleri, üretimin her aşamasında çeşitli testler ve kontrollerden geçirilmiştir. Böylelikle göz kapaklarında hiçbir şekilde kızarıklık, tahriş yaratmayan ve gündelik kullanım için bile tercih edilebilen ürünler ortaya çıkmıştır. Bazı ürünlerde karşılaşabileceğiniz detaylar arasında, lens kullanan bireylerin dahi kullanımı için uygun olması bulunmaktadır.

Jel Eyeliner

Cilt üzerinde kayarak ilerleyen jel eyeliner, göz kapağına kolaylıkla sürülebilmektedir. Yumuşacık dokusu, ciltte rahatsızlık yaratmasını engellemektedir. Pratik kullanım süreci sayesinde, bu makyaj malzemelerini uygulamak için uzman olmanıza gerek kalmaz. Likit formlu dokusu kolayca uygulanarak şekil verilebilir.

Göz kapağına ince bir şekilde sürülmesi, herkes tarafından istenilen görünümlerdir. Ürünlerin zarif fırça kısımları, oluşturduğunuz çizgilerin istediğiniz incelikte kalmasını sağlar. Daha kalın çizgiler için oluşturduğunuz çizginin yanında geçerek gerekli işlemi yapabilirsiniz. Fırçaların ve kalemlerin, tutuş kolaylığı, göz kapağı üzerindeki ince hareketlerin gerçekleştirilmesini mümkün kılar. Kolayca manevra yapmanız, istediğiniz kıvrımları yaratmanız için alan sunar. Uygulama süreci kolay ve hızlı olan bu ürünler ile harika makyajlar oluşturmak oldukça kolaydır. Juice Beauty, Peter Thomas Roth ve Youngblood, bu kategorimizde ürünleri bulunan markalardan bazılarıdır.

Devamını Göster
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.