KAMPANYALARIMIZA GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN!
Is Clinical

Extreme Protect SPF 30 - 100 g

881
(0 Yorum)
2.400 TL

NEMLENDİRİCİ, YENİLEYİCİ, ÜSTÜN KORUMA

Adet Seçiniz
Alışveriş Listeme Ekle
  • Ürün Özellikleri
  • Ürün İçeriği
  • Kullanım Detayları
  • 0 Yorum
  • Extreme Protect SPF 30, oksidatif güneş hasarını azaltmak için geniş spektrumlu UVA/UVB korumasını ve güçlü antioksidanları birleştirerek olağanüstü koruma sağlar. Mikro ince Çinko Oksit ve mikro kapsüllü organik aktif güneş koruyucuları içeren Extreme Protect SPF 30, gelişmiş güneş koruması sunar.

  • Tüm İçerikler:

    Etken Maddeler: Oktinoksat %5,50, Çinko Oksit %4,12 Aktif olmayan bileşenler: Su, Poliakrilamid, Tokoferol, Etilheksil Palmitat, PPG-3 Myristil Eter, Setil Alkol, Glikol Stearat SE, VP/Heksadesen Kopolimer, Olea Europaea (Zeytin) Yaprağı Ekstresi, Aloe Barbadensis Yaprak Suyu, Asiaticoside, Asiatic Asit, Made , Potasyum Setil Fosfat, Hidrojene Palm Gliseritler, Etil Linoleat, Oleyl Alkol, Gliseril Stearat, Oktildodesil Neopentanoat, Caprylyl Glikol, Heksilen Glikol, PEG-100 Stearat, C13-14 İzoparafin, Laureth-7, Fenoksietanol.

  • Güneşe çıkmadan 15 dakika önce bolca uygulayınız. Yüzüyor veya terliyorsanız suya dayanıklı bir güneş kremi kullanın. En az 2 saatte bir tekrar uygulayın. Güneşten Korunma Önlemleri: Güneşte vakit geçirmek cilt kanseri ve erken cilt yaşlanması riskinizi artırır. Bu riski azaltmak için, düzenli olarak geniş spektrumlu SPF 15 veya daha yüksek olan bir güneş kremi ve aşağıdakiler dahil diğer güneşten korunma önlemleri kullanın: özellikle 10:00 - 14:00 saatleri arasında güneşte geçirilen süreyi sınırlamak; uzun kollu gömlekler, pantolonlar, şapkalar ve güneş gözlükleri giyin. 6 aydan küçük çocuklar: Bir doktora danışın.

Benzer Ürünler
Son İncelenen Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.